Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 09, 23:01 Atnaujinta 2022 08 10, 00:02

Kitas „Žalgirio“ varžovas – net tris žaidėjus Kroatijoje praradęs Bulgarijos čempionas

Vilniaus „Žalgirio“ kitas varžovas Europos lygos varžybose bus Razgrado „Ludogorec“. Tai paaiškėjo antradienį po atsakomųjų UEFA Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo atsakomųjų rungtynių, kuriose Bulgarijos čempionai svečiuose 2:4 krito prieš Kroatijos stipriausią komandą Zagrebo „Dinamo“.
Rungtynių akimirka
Rungtynių akimirka / „Ludogorec“ klubo nuotr.

12-ąją minutę pasižymėjo Josipas Drmičius, o 27-ąją ir 45-ąją Mislavas Orsičius persvarą įtvirtino.

Pirmo kėlinio pačioje pabaigoje Kirilas Despodovas pelnė paguodos įvartį, o 49-ąją minutę – ir realizavo baudinį.

Visgi intriga nepakvipo – 87-ąją minutę Bruno Petkovičius realizavo baudinį.

Tiesa, reikėtų pažymėti, kad šį mačą bulgarai baigė net be trijų žaidėjų: nuo 17-osios minutės svečiai žaidė be antrą geltoną kortelę išvydusio Dominiko Yankovo, 72-ąją minutę toks pats likimas ištiko Ricką, o 86-ąją minutę tiesioginę raudoną kortelę gavo slovėnas Žanas Karničnikas.

Pirmą mačą svečiuose „Dinamo“ irgi laimėjo 2:1.

Kroatijos klubas toliau varžybas tęs Čempionų lygos atrankoje ir susitiks su „Žalgirio“ skriaudiku „Bodo/Glimt“ iš Norvegijos, o „Žalgiris“ ir „Ludogorec“ toliau kovos Europos lygoje.

Europos lygos „play-off“ etapas startuos jau kitą savaitę. Pirmasis „Žalgirio“ ir „Ludogorec“ mačas vyks rugpjūčio 18 dieną Bulgarijoje, atsakomoji dvikova – po savaitės LFF stadione.

Trečiojo etapo rezultatai
Pora I rungtynės II rungtynės
Haifos „Maccabi“ Israel - Cyprus Limasolio „Apollon“ 4:0 0:2
„Qarabağ“ Azerbaijan - Hungary Budapešto „Ferencváros“ 1:1 3:1
Razgrado „Ludogorec“ Bulgaria - Croatia Zagrebo „Dinamo“ 1:2 2:4
Tiraspolio „Šeriff“ Moldova - Czech Republic Plzeno „Viktoria“ 1:2 1:2
„Bodø/Glimt“ Norway - Lithuania Vilniaus „Žalgiris“ 5:0 1:1
Belgrado „Crvena zvezda“ Serbia - Armenia Jerevano „Piunik“ 5:0 2:0
„Monaco“ France - Netherlands „PSV EIndhoven“ 1:1 2:3 (p.p)
Kijevo „Dinamo“ Ukraine - Austria Graco „Sturm“ 1:0 2:1 (p.p)
„Union Saint-Gilloise“ Belgium - Scotland Glazgo „Rangers“ 2:0 0:3
Lisabonos „Benfica“ Portugal - Denmark „Midtjylland“ 4:1 3:1

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką