Klaipėdos „Atlantas“ kontrolinėse rungtynėse įveikė ketvirtą Latvijos komandą

Penktadienį kontrolinėse futbolo rungtynėse Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Atlantas“ namuose 4:3 (1:1) įveikė ketvirtąją vietą praėjusio sezono Latvijos pirmenybėse užėmusią Rygos „Daugavą“.
Marijampolės manieže staigmeną pateikė gerokai pasikeitęs Klaipėdos „Atlantas“, 1:0 (0:0) įveikęs praėjusio sezono bronzos medalininkę Marijampolės „Sūduvą“.
Klaipėdos „Atlantas“ / V.Knyzelio nuotr.

Pirmąjį kėlinį vyko nuožmi kova. 20-ąją min. po pakelto kampinio, galva įvartį įmušė „Atlanto“ gynėjas Edgaras Žarskis, o svečiai rezultatą išlygino neprabėgus nė dešimčiai minučių.

Antrąjį kėlinį klaipėdiečių ekipoje žaidė jaunesni futbolininkai. Tačiau jaunuoliai parodė, kad moka rezultatyviai pulti. Po komandos naujoko Roko Krušnausko ir Edgaro Ditmono įvarčių šeimininkų vienuolikė išsiveržė į priekį 3:1.

Rygiečiai rezultatą sušvelnino tiksliu smūgiu nuo 11 m žymos, tačiau netrukus tokios pat bausmės susilaukė „Daugavos“ komanda, kai buvo pargriautas R.Krušnauskas.

Baigiantis susitikimui latvių legionieriui Mantui Savėnui pavyko dar kartą įskraidinti kamuolį į „Atlanto“ vartų tinklą – 4:3. Šis įvartis buvo paskutinis rezultatyviame susitikime.

„Daugavos“ komanda į Klaipėdą atvyko be trenerių – Virginijaus Liubšio ir Tomo Ražanausko. Tačiau lietuvių Rygos klube netrūko, nes be M.Savėno „Daugavoje“ rungtyniavo dar šiais metais „Atlante“ žaidęs Ernestas Veliulis, buvę Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai Aurimas Kučys, Giedrius Tamkevičius, Tadas Markevičius, Arnas Ribokas, Povilas Lukšys.

Pirmadienį „Atlantas“ baigs pirmąją treniruočių stovyklą. Futbolininkai gaus šventines atostogas iki sausio 4 dienos.