Publikuota: 2013 birželio 11d. 08:28

Klaipėdos „Atlantas“ sužaidė lygiosiomis su Latvijos vicečempionu

Marijampolės manieže staigmeną pateikė gerokai pasikeitęs Klaipėdos „Atlantas“, 1:0 (0:0) įveikęs praėjusio sezono bronzos medalininkę Marijampolės „Sūduvą“.
V.Knyzelio nuotr. / Klaipėdos „Atlantas“

Pasinaudojęs pertrauka šalies pirmenybėse antrąją vietą Lietuvos futbolo A lygoje užimantis Klaipėdos „Atlantas“ pirmadienį kontrolinį susitikimą svečiuose su antrąją vietą Latvijos čempionate užimančiu šalies vicečempionu Rygos „Skonto“ klubu baigė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Pirmąjį kėlinį, kuriame šeimininkų vartus gynė Paulius Grybauskas, vienuolikėms nepavyko pasižymėti.

Prasidėjus antrajam kėliniui Tadas Eliošius (54 min.) išvedė uostamiesčio komandą į priekį, o rezultatą išlygino Viktoras Lipinas (77 min.).

Rungtynėse nestokota dvikovų. Dėl dviejų geltonų kortelių, pirmąjį kėlinį iš aikštės buvo pašalintas Valdas Trakys. Komandų atstovams susitarus, vietoje jo buvo leista žaisti vėliau pasižymėjusiam T.Eliošiui.

Dėl traumų namie liko du „Atlanto“ puolėjai – Evaldas Razulis ir Žilvinas Kymantas.

Susitikimą Rygoje pradėjo Mantas Galdikas, Andrius Jokšas, Marius Kazlauskas, Zigmantas Jesipovas, Andrius Bartkus, Marius Papšys, Donatas Kazlauskas, Andrius Urbšys, Donatas Navikas ir Valdas Trakys.

Antrąjį kėlinį klaipėdiečių gretose aikštėje pasirodė Gediminas Kruša, Antonas Alajevas, Edgaras Žarskis, Skirmantas Rakauskas, Maksimas Maksimovas, Karolis Laukžemis, Gerardas Žukauskas, Dovydas Virkšas.