Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 16:57

Klaipėdos „Atlanto“ talentas Donatas Kazlauskas važiuoja į Londono „Arsenal“ klubą

Donatas Kazlauskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Donatas Kazlauskas

„Atlanto“ sudėtis šiais metais gali gerokai pasikeisti. Ekipos treneris Konstantinas Sarsanija teigė, kad kai kuriais jaunais Lietuvos futbolininkais susidomėjo net garsusis „Arsenal“ klubas, klubo žaidėjų nori ir kitų šalių komandos. Apie tai K.Sarsanija pasakojo dienraščiui „Klaipėda“.

Klaipėdos „Atlanto“ strategas patvirtino, kad kitų metų pradžioje Donatas Kazlauskas vyks į Londono „Arsenal“ klubą.

„Tai priklauso tik nuo paties D.Kazlausko. „Arsenal“ vienuolikės skautai stebėjo Donato žaidimą. Dabar anglai nori jį pamatyti gyvai. Galiu sakyti, kad „Arsenal“ – vienas garsiausių pasaulio futbolo klubų. Taip paprastai žaidėjo į jį nenusiųsi. Beje, D.Kazlausko geidžia ir prancūzų komanda. Tačiau esame sutarę, kad iš pradžių jis nuvyks į Angliją. Jei ten vaikinui nepavyks sukirsti rankomis, tuomet važiuos į Prancūziją,“ – lietuvio galimybes likti garsiame klube laikraščiui komentavo K.Sarsanija.

Treneris taip pat neslėpė, kad užsienio klubai domisi ir kitais lietuviais: „Kazimieras Gnedojus, Andrius Bartkus, Marius Papšys, Mantas Galdikas. Sausio mėnesio stovykloje Turkijoje šiuos žaidėjus stebės jų norinčių klubų atstovai arba jie tuo laiku išvyks peržiūrai į kitas komandas. Pavyzdžiui, K.Gnedojumi domisi turkų komandos, todėl jį stebės per mūsų treniruotes. A.Bartkų, M.Galdiką gal reikės išleisti į Norvegiją.“

K.Sarsanija patvirtino, kad Londono „Arsenal“ ekipos dėmesį patraukė ir jaunieji Lietuvos futbolininkai – Dovydas Virkšas ir Ričardas Šveikauskas. „Juos abu stebėjo mano pažįstamas futbolo agentas, dešimt metų vadovavęs Prancūzijos „Saint-Etienne“ futbolo klubo akademijai. Jam patiko vaikinai. Grįžęs papasakojo „Arsenal“ klubo vyriausiajam treneriui Arsenui Wengerui. Žinomas strategas vertina mano kolegos nuomonę, todėl nusprendė iškviesti Dovydą ir Ričardą, kad galėtų pats pamatyti jaunuosius klaipėdiečius,“ – „Klaipėdai“ teigė „Atlanto“ treneris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

09:12
07:48
01:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką