Klysta ir geriausi: itin prastai baudinį atlikęs C.Ronaldo atėmė iš „Juventus“ pergalę

Cristiano Ronaldo turėjo auksinę progą išplėšti Turino „Juventus“ pergalę Italijos čempionato rungtynėse, bet portugalo koja sudrebėjo ir „Senoji senjora“ buvo priversta tenkintis lygiosiomis 1:1 su Bergamo „Atalanta“ klubu.
Cristiano Ronaldo neįmušė baudinio
Cristiano Ronaldo neįmušė baudinio / „Scanpix“ nuotr.

„Juve“ ilgokai pirmavo po 29 minutę Federico Chiesos įmušto įvarčio, bet sužaidus 57 minutes rezultatą išlygino Remo Freuleris.

Šansą mušti baudinį C.Ronaldo gavo jau po keturių minučių.

Nebūdingai sau silpnai kamuolį paridenęs portugalas nepergudravo „Atalanta“ vartininko Pierluigi Gollini, kuris lengvai sugavo penkiskart geriausio pasaulio futbolininko smūgiuotą žaidimo įrankį.

Tai pirmas neįmuštas C.Ronaldo baudinys po septynių iš eilės tikslių bandymų ir tik trečias kartas per 24 smūgius, kai nuo 11 metrų žymos jis nepasižymi „Serie A“ pirmenybėse.

Nors „Juventus“ dar turėjo pusvalandį pergalei pasiekti, įvarčio įmušti Italijos čempionai nepajėgė ir „Atalanta“ nuskausmino turnyro favoritus iš Turino parsiveždama tašką.

Jau šeštą kartą šį sezoną lygiosiomis sužaidęs „Juventus“ klubas su 24 taškais Italijoje rikiuojasi trečias, bet dar šiandien po kitų komandų rungtynių gali nukristi iki penktosios pozicijos.