Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 08 30, 07:58

Komandai padėkojęs I.Kardumas: „Turime iškelti galvas ir judėti pirmyn“

Ivanas Kardumas po pralaimėtų rungtynių atsisuko į už jo vartų įsitaisiusius Marijampolės „Sūduvos“ sirgalius. Vartininkas plojo ir dėkojo aistruoliams už palaikymą, kuris ne kartą buvo girdimas, kai Vengrijos čempionų tribūnos pritildavo. I.Kardumui gaila, kad garsiau patriukšmauti Budapešte nepavyko jo komandai.
Ivanas Kardumas
Ivanas Kardumas / Sauliaus Čirbos nuotr.

Nors progų buvo. „Sūduva“ keletą kartų turėjo sau palankų rezultatą, bet jo išlaikyti nesugebėjo. Persvara 1:0, lygiosios 1:1 ar 2:2 būtų tinkami skaičiai Lietuvos čempionams, bet I.Kardumas vis traukė kamuolius iš savo vartų tinklo.

VIDEO: „Ferencvaroš“ – „Sūduva“ (santrauka)

Ketvirtadienį kroatas praleido daugiau nei įprastai – net 4. Iš jų du – 11 metrų baudiniai, vienas – įvartis į rūbinę jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką.

Iš viso į „Sūduvos“ vartų plotą „Ferencvaroš“ paleido 9 smūgius, dar 8 kamuoliai skriejo šalia stačiakampio, tad I.Kardumui darbo netrūko.

nuotr. Sauliaus Čirbos/Ivanas Kardumas
nuotr. Sauliaus Čirbos/Ivanas Kardumas

Marijampolės ekipos vartininkas lyg žemes pardavęs vienas pirmųjų patraukė link komandos autobuso iš „Groupama arena“ rūbinės. Tai jau treti metai iš eilės, kai „Sūduva“ Europos lygos atrankoje nužygiuoja iki paskutinio etapo, bet jo neperžengia.

Sutikęs pasikalbėti su 15min, I.Kardumas atsiduso. „Galiu tik pasveikinti savo komandos draugus už puikią kovą. Jie atidavė viską, ką turėjo. Taip pat esu dėkingas sirgaliams, atvykusiems mūsų palaikyti. Tikiuosi, kad jų nenuvylėme. Trūko nedaug… Manau, kad viską suprasime tik po keleto dienų“, – po rungtynių kalbėjo kroatas.

– „Sūduva“ garsėja gera gynyba, bet praleidote tris, o galiausiai – ir keturis įvarčius, kas nutiko?

– Tai sudėtinga situacija. Mes vaikėmės trečiąjį įvartį ir varžovai galėjo bėgti į kontratakas. Tai normalu futbole. Bet paskutinis įvartis nėra svarbus. 2:3 ar 2:4 – mums skirtumo nebuvo. Nežinau, ką pasakyti. Buvome arti. Turime iškelti galvas ir judėti pirmyn.

– Trečius metus iš eilės pritrūksta paskutinio žingsnio, ar su kiekvienais metais vis sunkiau su tuo susitaikyti?

– Sunku pasakyti. Mes patenkame ten, kur tu nežinai, kuri komanda geresnė. Jie visi čempionai. Ne pirmi metai, kai žaidžiame prieš geriausias šalių komandas. „Sūduva“ visada žaidžia prieš stipresnius už save.

Matėte, kaip jie šiandien džiaugėsi? Jie mus gerbė ir galbūt net šiek tiek bijojo. Mums gal pritrūko sėkmės ar dar kažko. Kaip minėjau, tik po kelių dienų žinosime, kas tiksliai nutiko. Žinoma, kad galėjome pasirodyti geriau, bet galėjome ir blogiau.

Matėte, kaip jie šiandien džiaugėsi? Jie mus gerbė ir galbūt net šiek tiek bijojo

– Keletą kartų turėjote sau tinkamą rezultatą. Kas nutiko, kad jo neišlaikėte?

– Gal mes praleidome tiesiog per paprastus įvarčius: 11 metrų baudinys po kontratakos, antras jų įvartis – paskutinėmis kėlinio sekundėmis. Tada mes mušėme, vėl praleidome. „Ferencvaroš“ turi individualiai labai pajėgius žaidėjus. Mes tą žinojome. Žinojome, kad gynyboje jie gal yra silpnesni, bet puolime turi pajėgius žaidėjus. Jie komandai ir suteikė pranašumo. Tai futbolas, nieko nepridursi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką