Konferencijų lyga: finale – J.Mourinho vadovaujama „Roma“ ir Nyderlandų klubas

UEFA Konferencijų lyga yra trečias pagal pajėgumą europinis turnyras, tačiau dramos netrūksta ir jame – ketvirtadienį į finalą žengė „Roma“ ir Roterdamo „Feyenoord“ ekipos.
Jose Mourinho
Jose Mourinho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jose Mourinho vadovaujama „Roma“ namuose 1:0 nugalėjo „Leicester City“ klubą iš Anglijos.

Vienintelį šių rungtynių įvartį 11-ąją minutę pelnė Tammy Abrahamas, pasiuntęs kamuolį į tinklą po Lorenzo Pellegrini perdavimo.

Pirmasis tarpusavio mačas buvo pasibaigęs lygiosiomis 1:1.

J.Mourinho tapo pirmuoju treneriu istorijoje, pasiekusiu keturis Europos turnyrų finalus su skirtingais klubais.

Roterdamo „Feyenoord“ komanda iš Nyderlandų atsakomosiose rungtynėse „Marseille“ tvirtovėje atsilaikė ir sužaidė 0:0.

To trečioje vietoje „Eredivisie“ čempionate žengiančiai komandai pakako, mat pirmąsias rungtynes namuose Arne Sloto vadovaujama ekipa laimėjo 3:2.

„Feyenoord“ klubas nėra žaidęs europiniame finale net 20 metų.

Pirmojo istorijoje Konferencijų lygos turnyro finalas gegužės 25-ąją bus žaidžiamas Tiranoje (Albanija).