Kontrolinėse rungtynėse „Borussia“ į Šveicarijos klubo vartus įmušė dešimt įvarčių

Naujajam sezonui besirengianti Dortmundo „Borussia“ kontrolinėse rungtynėse su „Rapperswil“ klubu iš Šveicarijos įmušė dešimt „sausų“ įvarčių ir nugalėjo 10:0 (6:0).
Henrikhas Mkhitaryanas
Henrikhas Mkhitaryanas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Po du kartu rungtynėse pasižymėjo Pierre-Emerickas Aubameyangas (2 ir 15 min.), Dong-Won Ji (16 ir 37 min.) bei Ciro Immobile (56 ir 89 min.).

Po vieną įvartį įmušė Henrikhas Mkhitaryanas (26 min.), Adriánas Ramosas (39 min.), Mitsuru Maruoka (52 min.) ir Jonas Hofmannas (75 min. 11 metrų baudiniu).

Kitose kontrolinėse rungtynėse Gelzenkircheno „Schalke“ klubas 1:3 (0:1) neatsilaikė prieš „Newcastle United“.

Emmanuelis Rivière 18 min. išvedė Anglijos klubą į priekį, o Aaronsas 54 min. rezultatą padvigubino.

Rémy Cabella 72-ąją minutę įmušė trečią kartą, o „Schalke“ žaidėjas Donisas Avdijajus paguodos įvartį įspyrė jau paskutinę mačo minutę.