Kontrolinėse rungtynėse – įspūdingas Cristiano Ronaldo įvartis

Madrido „Real“ futbolininkai trečiadienio vakarą sužaidė kontrolines rungtynes su Florencijos „Fiorentina“ ekipa, kurias namuose laimėjo 2:1.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“/AP nuotr.

Svečiai iš Italijos šiose rungtynėse atliko net 14 keitimų, „Real“ klubas – aštuonis.

„Real“ gretose visas rungtynes žaidė tik formą bandantis atgauti Cristiano Ronaldo bei krašto gynėjai – naujokas prancūzas Theo Hernandezas ir 18-metis Maroko talentas Achrafas Hakimi.

Jordanas Veretout jau 4 min. išvedė „Fiorentiną“ į priekį, tačiau 7-ąją mačo minutę Borja Mayoralis išlygino rezultatą.

Antrąjį įvartį Madrido klubui pelnė C.Ronaldo, pasižymėjęs įspūdingu smūgiu 33-iąją minutę.

Portugalas dėl Ispanijos Supertaurės pirmosiose rungtynėse gautos raudonos kortelės nežais dar kelias savaites – jam skirta penkerių rungtynių diskvalifikacija. C.Ronaldo praleis dar trejas ateinančias Ispanijos čempionato rungtynes.