Kontrolinėse rungtynėse pergales skynė Vokietijos klubai, vienas kurių sumušė „Manchester City“

Visoje Europoje iki nacionalinių futbolo čempionatų pradžios liko nuo vienos iki trijų savaičių, tad klubai baiginėja pasirengimą 2015-2016 metų sezonui. Šeštadienį vyko ypač daug kontrolinių futbolo rungtynių, kuriose žaidė nemažai stipriausių penkių Europos lygų klubų.
Manuel Pellegrini Vokietijoje nurijo karčią piliulę
Manuel Pellegrini Vokietijoje nurijo karčią piliulę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Gėdą patyrė Anglijos vicečempionas „Manchester City“ klubas, išvykoje praleidęs keturis įvarčius nuo Bundeslygos vidutiniokės „Stuttgart“. Vokiečiai laimėjo 4:2.

Visus keturis įvarčius Štutgarto ekipa sumušė per pirmąsias 38-as žaidimo minutes, nors „Macnester City“ žaidė kone stipriausios sudėties.

Tik 84 min. jaunasis Kelechi Iheanacho rezultatą sušvelnino, o po kelių minučių pasižymėjo Edinas Džeko.

„Premier“ lygos sezonas prasideda jau kitą savaitgalį, tad miestiečiai prieš startą kaip reikiant susigadino nuotaiką.

Rungtyniavo ir nemažai kitų Anglijos klubų, tarp kurių buvo ir keli „Premier“ lygos vidutiniokai.

Liverpulio „Everton“ išvykoje 0:2 turėjo pripažinti antrojo diviziono „Leeds United“ pranašumą.

„Leicester City“ ekipa išvykoje 3:2 įveikė „Birmingham“ (II div.). „Crystal Palace“ 1:1 sužaidė su „Fulham“ (II). „Premier“ lygos naujokas „Bournemouth“ išvykoje be įvarčių sužaidė su vokiečių „Hoffenheim“, o kita naujokė „Norwich City“ namie 2:1 įveikė „Brentford“ (II).

Itin rezultatyvios rungtynės vyko Notingame, kur vietos „Nottingham Forest“ (II) 3:3 sužaidė su Birmingamo „Aston Villa“. Visus tris įvarčius „Aston Villa“ ekipai sumušė saugas Scottas Sinclairas.

Viena Vokietijos Bundeslygos favoričių Dortmundo „Borussia“ namuose 2:0 įveikė Sevilijos „Real Betis“ ekipą, sugrįžusią į Ispanijos „Primerą“.

Po labai ilgos pertraukos įvartį geltonai-juodiems pelnė kolumbietis Adrianas Ramosas, dėl kulkšnies problemų praleidęs didžiąją dalį Bundeslygos sezono bei vasarą vykusią „Copa America“.

Stipriausios sudėties žaidusioje „Borussia“ ekipoje antrąjį įvartį įmušė Oliveris Kirchas.

Kita Vokietijos „Borussia“ iš Monchengladbacho išvykoje 1:0 įveikė „Premier“ lygos vidutinioką „Newcastle United“.

Pergalingą įvartį 65-ąją minutę įmušė Thorganas Hazardas.

„Augsburg“ ekipa net 5:0 sutriuškino Prancūzijos aukščiausios lygos klubą „Toulouse“, „Cologne“ 2:1 palaužė „Stoke City“.

Vienas „Primeros“ favoritų Madrido „Atletico“ klubas per pagrindį laiką rungtynėse Japonijoje nesugebėjo įveikti vietos „Sagan Tosu“ – 1:1.

18-ąją minutę įspūdingai nuo kampinio gairelės įmuštą saugo Koke įvartį niekais pavertė Stefano Savičiaus įvartis į savus vartus 85-ąją minutę.

Vis dėlto, mušant 11 metrų baudinius ispanai įrodė savo pranašumą. Pirmieji du japonų smūgiai buvo netaiklūs, o įmušus Antoine'ui Griezmannas, Gabi, Tiago ir Luciano Vietto, „Atletico“ laimėjo baudinių seriją 4:1.

Įdomiausi rezultatai (rungtynės, kuriose žaidė Bundeslygos, „Primeros“, „Ligue 1“, „Serie A“ bei „Premier“ lygos klubai):

„Cologne“ – „Stoke City“ 2:1
„Augsburg“ – „Toulouse“ 5:0
„Borussia“ – „Real Betis“ 2:0
Lėverkuzeno „Bayer“ – „Chievo“ 3:1
„Birmingham“ – „Leicester“ 2:3
„Fulham“ – „Crystal Palace“ 1:1
„Newcastle United“ – „Gladbach“ 0:1
„Hoffenheim“ – „Bournemouth“ 0:0