Kontrolinėse rungtynėse „Žalgiris“ įveikė latvių „Daugavą“

Kontrolinėse rungtynėse Daugpilyje VMFD „Žalgiris“ 0:1 (0:1) įveikė šeimininkų „Daugava“ (Latvija) komandą. Vienintelio rungtynių įvarčio autoriumi 30-ą minutę tapo „Žalgirio“ saugas Raimondas Vilėniškis.
R.Vilėniškis įmušė į latvių vartus
R.Vilėniškis įmušė į latvių vartus. / Alfredo Pliadžio (sportas.info) arch.

VMFD „Žalgirio“ startinė sudėtis: P.Leusas; D.Arlauskis, K.Gnedojus, T.Sirevičius, E.Vaitkūnas, A.Nagumanovas, P.Komolovas, R.Vilėniškis, A.Jeršovas, G.Barevičius, N.Astrauskas.

Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ spalvas gynė: P.Leusas; A.Sobolis, T.Sirevičius, J.Bobrovskis, E.Juška, E.Mastianica, A.Vaskela, R.Romančukas, R.Janilionis, S.Suprišinas, I.Morinas.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti