Kontroliniuose mačuose – „Atlanto“ pegalė ir „Utenio“ pralaimėjimas

Naujajam futbolo sezonui besirengiantis praėjusių metų bronzos medalininkas Klaipėdos „Atlanto“ klubas sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes treniruočių stovykloje Kipre.
Futbolo varžybos: Vilniaus „Žalgiris“ - Utenos „Utenis“
Utenos „Utenis“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Šeštadienį uostamiesčio komanda 1:0 (0:0) privertė pasiduoti Lenkijos aukščiausios lygos Kelcų „Korona“ komandą.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Domantas Šimkus (49 min.).

Pirmąjį kontrolinį mačą Kipre pastarųjų dviejų sezonų Lietuvos pirmenybių bronzos medalininkai su penktąją vietą Lenkijos futbolo elite užimančia Chožuvo „Ruch“ vienuolike baigė lygiosiomis 0:0.

Pirmosiose 2016 metų kontrolinėse rungtynėse Utenos „Utenio“ futbolininkai šeštadienį svečiuose turėjo pripažinti  „Daugavpils“ futbolininkų pranašumą – 1:4 (1:4).

Rungtynes abi ekipos pradėjo apylygiai ir žaidimas daugiau vyko aikštės viduryje.

Tačiau 15-ą rungtynių minutę šeimininkai pelnė pirmąjį rungtynių įvartį ir išsiveržė į priekį.

Netrukus „Utenio“ ekipos žaidėjai prasižengė netoli savo baudos aikštelės, o „Daugavpils“ išnaudojo standartinę padėtį ir 18-ą rungtynių minutę padvigubino rezultatą.

Įvarčiai pirmajame kėlinyje tęsėsi ir toliau. 23-čią rungtynių minutę Robertas Freidgeimas po pakelto kampinio tiksliu smūgiu pelnė pirmąjį uteniškių rungtynių įvartį bei sušvelnino rezultatą. Tačiau jau kitoje atakoje šeimininkai pelnė trečiąjį savo įvartį ir rezultatas tapo 1:3.

Artėjant pirmajam rungtynių kėliniui į pabaigą, Utenos ekipa dar kartą prasižengė netoli savo baudos aikštelės. Šeimininkai puikiu smūgiu pelnė įvartį ir dar labiau padidino savo persvarą.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko aikštės viduryje bei abiems ekipoms pavojingesnių progų sukurti nepavyko.