Korėjiečio „pokeris“ nukalė pirmąją „Tottenham“ pergalę „Premier“ lygoje

Jose Mourinho treniruojamas Londono „Tottenham Hostpur“ klubas atsitiesė po nykaus starto Anglijos „Premier“ lygoje. „Spurs“ dėka neįtikėtinai žaidusio Son Heung-mino išvykoje net 5:1 sutriuškino „Southampton“ klubą.
Son Heung-minas
Son Heung-minas / „Scanpix“ nuotr.

„Tottenham“ į priekį galėjo išsiveržti jau trečiąją minutę, bet puikų Harry Kane'o įvartį arbitras atšaukė su VAR pagalba įžvelgęs nuošalę.

Rezultatą pirmieji šiose rungtynėse pakeitė šeimininkai – Danny Ingsas 32-ąją minutę net ir tarp dviejų varžovų gynėjų rado plyšį ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Londono klubas rezultatą išlygino dar pirmajame kėlinyje, kai per pridėtą laiką Son Heung-minas paleido kamuolį tinklą po H.Kane'o perdavimo.

Tas pats korėjietis pasižymėjo ir jau antrą minutę po pertraukos – atitrūkęs nuo gynėjo „Tottenham“ puolėjas įvartį pelnė kaire koja.

Tuo Son Heung-mino vakarėlis nesibaigė – 64-ąją minutę puikiu H.Kane'o perdavimu į priekį išvestas korėjietis pirmą kartą „Premier“ lygoje pasiekė „hat-tricką“.

Po 9 minučių Pietų Korėjos futbolininkas pelnė ir ketvirtą įvartį – tą jis vėl padarė po H.Kane'o rezultatyvaus perdavimo, jau ketvirto šiose rungtynėse.

Pats Anglijos rinktinės kapitonas taip pat įmušė savąjį įvartį, kai 82-ąją minutę laiku prišoko prie kamuolio, kuris atšoko po Eriko Lamelos smūgio.

Paskutinį rungtynių įvartį 89-ąją minutę pelnė nuo vienuolikos metrų žymos neklydęs D.Ingsas.

„Tottenham“ tai yra pirmieji taškai šį sezoną. Pirmajame ture blankiai atrodę J.Mourinho vyrai 0:1 nusileido Liverpulio „Everton“ klubui.