Kovingai „Camp Nou“ stadione nusiteikusi „Valencia“ Ispanijos pirmenybėse nugalėjo Ispanijos čempionę „Barcelona“

Savaitgalį tęsiasi Ispanijos „Primera“ čempionato XXII-asis turas, kuriame "Barcelona" namuose pralaimėjo "Valencia" klubui 2:3.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis krito dar 7-ąją minutę, o į priekį „Barcelona“ išvedė Alexis Sanchezas, tačiau besibaigiant pirmajam kėliniui rezultatą išlygino Danielis Parejo.

Antrasis kėlinys šį kartą geriau prasidėjo „Valencia“ klubui – 48-ąją minutę Pablo Piatti nuginklavo katalonų vartininką Victorą Valdesą.

53-ąją minutę Lionelis Messi ir vėl sugrąžino intrigą, pelnydamas įvartį nuo 11 metrų žymos. Tačiau vos po šešių minučių lemiamą įvartį pelnė Alcaceras Paco, kuris ekipai išplėšė tris svarbius taškus.

78-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Gerardo Martino vadovaujamos ekipos krašto gynėjas Jordi Alba, kuris užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Rytoj abi Madrido komandos „Real“ ir „Atletico“ turės galimybę „Barcelona“ nustumti į trečiąją vietą.

83‘ [3 – 2] Duda

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius