Kovoje dėl Čempionų lygos – platus „Celtic“ žingsnis pirmyn

Čempionų lygoje trečiadienį sužaistos dar penkerios lemiamo atrankos etapo rungtynės Glazge, Neapolyje, Stambule, Pirėjuje ir Beer Šivoje.
Jamesas Forrestas
Jamesas Forrestas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Didžiausią pergalę iškovojo Škotijos čempionas Glazgo „Celtic“ klubas, namuose net 5:0 sutriuškinęs „Astana“ ekipą.

Scottas Sinclairas nugalėtojams pelnė du įvarčius (42 ir 60 min.), kartą pasižymėjo Jamesas Forrestas (79 min.) ir Leighas Griffithas (88 min.), pirmą mačo įvartį šeimininkai įsimušė patys 32 min.

Šios ekipos Čempionų lygos atrankoje buvo susitikusio ir pernai. Tuomet „Celtic“ dviejų mačų seriją laimėjo tik 3:2.

Daug susidomėjusio kėlusioje Italijos ir Prancūzijos klubų dvikovoje „Napoli“ futbolininkai be didesnio vargo namuose 2:0 nugalėjo „Nice“.

Jau 13-ąją minutę Driesas Mertensas įmušė pirmąjį įvartį, o italai vien per pirmąjį kėlinį galėjo pelnyti dar bent tris. Antrasis krito, kai 70 min. Jorginho realizavo 11 metrų baudinį.

79-ąją min. Vincentas Koziello iš „Nice“ už grubią pražangą buvo nubaustas raudona kortele, o komandos draugo ginti stojęs Alessane'as Plea už ginčus su arbitru gavo antrąją geltoną.

„Nice“ liko be dviejų žaidėjų, bet sugebėjo atsilaikyti ir nepraleisti daugiau įvarčių.