Kovoje dėl LFF taurės liko keturios pretendentės

Kovoje dėl 2009-2010 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės liko keturios pretendentės.
Nugalėtojų triumfas
LFF taurės savininkė – Marijampolės „Sūduva“ – į šio sezono turnyro pusfinalį žengė sutriuškinusi Plinių „Sakuonos“ klubą / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Savaitgalį vykusiose LFF taurės turnyro ketvirtfinaliuose geriau sekėsi aukštesniuose pagal pajėgumą Lietuvos futbolo čempionatuose rungtyniaujančioms vienuolikėms.

Vienintelė staigmena buvo užfiksuota Kaune, kur vietos FBK „Kaunas“ (II lyga) namuose 3:0 (0:0) įveikė „Šiaulių“ („A lyga“) klubą.

Tiesa, ir favoritams įrodyti savo pranašumą nebuvo lengva. „A lygos“ čempionas Panevėžio „Ekranas“ stipriausią „I lygos“ ekipą „Šilutę“ svečiuose palaužė tik po 11 m baudinių serijos rezultatu 6:5. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Išaiškinti nugalėtoją 11 m baudinių serijos prireikė ir Tauragėje, kur vietos „Tauras“ („A lyga“) 3:4 turėjo pripažinti „A lygos“ sidabro medalininkės Vilniaus „Vėtros“ pranašumą. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas taip pat baigėsi lygiosiomis 1:1.

Didelių problemų LFF taurės ketvirtfinalyje neiškilo tik Marijampolės „Sūduvos“ („A lyga“) komandai, kuri išvykoje Plikių „Sakuonos“ („II lyga“) ekipos nepasigailėjo rezultatu 8:2 (2:1).

Pusfinalio poros burtų tvarka bus suskirstytos 2010 m. pavasarį.