Kraujas, baudinys ir ašaros – Italijos derbyje „Inter“ apvogė „Juventus“

Daug aistrų sukėlęs 11 metrų baudinys, kraujas, ašaros ir 8 geltonos kortelės – didžiausiame Italijos futbolo derbyje sekmadienį buvo itin karšta.
Hakanas Calhanoglu
Hakanas Calhanoglu / „Scanpix“/AP nuotr.

Namie žaidęs Turino „Juventus“ susikūrė daugiau progų, tačiau pergalę 1:0 (1:0) šventė čempionų titulą ginantys Milano „Inter“ futbolininkai.

Vienintelis rungtynių įvartis krito penktąją prie pagrindinio pirmojo kėlinio laiko pridėtą minutę. Pasižymėjo antruoju bandymu 11 m baudinį realizavęs Hakanas Calhanoglu (45+5 min.).

Nors atakas dažniau rezgė „Juventus“ žaidėjai, baudinį mušti stojo „Inter“. Baudos aikštelės krašte, ne itin pavojingoje situacijoje, Alvaro Morato užmynė Denzeliui Dumfriesui ant pirštų.

Teisėjas po vaizdo peržiūros parodė į 11 m žymą. Wojciechas Szczesny pirmąjį H.Calhanoglu bandymą atrėmė, bet dar viena vaizdo peržiūra parodė, kad „Juventus“ žaidėjai per anksti įbėgo į baudos aikštelę ir teisėjas liepė baudinį pakartoti. Šįkart H.Calhanoglu mušė tiksliai.

Pagal smūgius į vartus „Juventus“ pirmavo net 23:5, dukart pataikė į virpstą, bet savo progų neišnaudojo.

Massimiliano Allegri auklėtiniai iki šių rungtynių „Serie A“ lygoje buvo nepralaimėję net 16 rungtynių iš eilės ir kėsinosi prisijungti prie lenktynių dėl Italijos čempionato aukso.

Po nesėkmės „Juventus“ (59 tšk.) liko ketvirtoje vietoje ir 7 taškais atsilieka nuo pirmaujančių „Napoli“ (66 tšk.) ir „AC Milan“ (66 tšk.) klubų. „Inter“ (63 tšk.) žengia trečias. Abu Milano klubai yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Pirmajame kėlinyje anksčiau laiko rungtynėse baigėsi Manueliui Locatelliui – gydytojai negalėjo sustabdyti kraujavimo. „Juventus“ futbolininkas aikštę paliko su ašaromis akyse.