Kroatijoje – „lietuviškojo“ Goricos klubo pergalė

Penktadienio vakarą Kroatijos čempionate saldžią pergalę iškovojo „lietuviškasis“ „HNK Gorica“ klubas, 2:1 svečiuose pranokęs dviem laipteliais aukščiau turnyro lentelėje žengiantį „Rijeka“ klubą.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / „HNK Gorica“ nuotr.

Nors mačo favoritais buvo laikomi šeimininkai, Valdo Dambrausko auklėtiniai sėkmingai naudojosi savo šansais.

12-ąją minutę Kristijanas Lovričius realizavo baudinį, o 80-ąją minutę legionierius iš Senegalo Cherifas Ndiaye persvarą padvigubino.

84-ąją minutę „Rijeka“ brazilas Felipe Piresas sušvelnino rezultatą, tačiau iškrapštyti bent taško šeimininkai neįstengė.

Goricos klubui priklausantis Paulius Golubickas dar gydosi sulaužytą žandikaulį.

Po šios pergalės „HNK Gorica“ lieka šešta, o „Rijeka“ žengia ketvirtoje pozicijoje ir taikosi į Čempionų lygą.