Kroatijoje – skaudi lietuviškosios „HNK Gorica“ ekipos nesėkmė

Svarbiose rungtynėse Kroatijos čempionate skaudžią nesėkmę patyrė „HNK Gorica“ klubas, kuriam vadovauja Valdas Dambrauskas. Lietuviškoji komanda 1:2 išvykoje krito prieš „NK Osijek“ ekipą.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / „HNK Gorica“ nuotr.

Aikštės šeimininkai pirmieji pelnė du įvarčius: 35-ąją minutę pasižymėjo Mirko Maričius, o 56-ąją – Mihaelis Zaperis.

Vėlyvą tikslų smūgį atliko ir rezultatą sušvelnino 90-ąją minutę kamuolį į tinklą pasiuntęs Kristijanas Lovričius.

„HNK Gorica“ su 39 taškais yra šeštoje vietoje Kroatijos lygoje, o štai pergalę iškovojusi „NK Osijek“ įsitvirtino laipteliu aukščiau ir tik tašku atsilieka nuo ketvirtosios pozicijos, garantuojančios vietą Europos lygos atrankoje.

Primename, kad „HNK Gorica“ neseniai išpirko lietuvio Pauliaus Golubicko kontraktą, tačiau saugas yra patyręs žandikaulio traumą, todėl rungtyniauti negali.