„Kruoja“ A lygoje pratęsė pergalių seriją iki keturių laimėjimų

Ne patį geriausią žaidimą puolime demonstravusi Pakruojo „Kruoja“ pratęsė pergalių seriją „SMScredit.lt A lygos“ čempionate iki keturių laimėtų rungtynių. Trečiąją vietą užimanti šiaurės Lietuvos komanda išvykoje palaužė Gargždų „Bangą“ minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) ir neleido „Trakams“ nutolti turnyro lentelėje. Septintą nesėkmę paeiliui patyrusių gargždiškių krizė tęsiasi.
„Kruoja“
„Kruoja“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pirmajame kėlinyje į Gargždų miesto stadioną negausiai susirinkę žiūrovai išvydo lygią kovą be išskirtinai pavojingų momentų. Abi komandos didžiausią dėmesį skyrė savo vartų saugumui, o puolime stengėsi išnaudoti greitų atakų galimybes, taip pat bandė savo laimę tolimais smūgiais.

Pirmasis pavojingu šūviu iš toli 3-ąją minutę vartams pagrasino Nerijus Mačiulis. Iki tikslaus smūgio pritrūko centimetrų, todėl Šarūnas Jurevičius buvo privertas šuoliu palydėti šalia vartų skriejantį kamuolį.

„Banga“ atsakė pavojinga standartine situacija 12 minutę, kai po Artiomo Stiožkos aukšto perdavimo į baudos aikštelę galingai galva smūgiavo Eivinas Zagurskas, pasiuntęs kamuolį virš skersinio.

Po dviejų minučių blykstelėjo Artūras Syrikas. Individualiais veiksmais suklaidinęs jį prižiūrėjusį Donatą Strockį, gargždiškis stipriu smūgiu privertė meistriškumą pademonstruoti Martyną Matuzą, kuris sugebėjo sugauti kamuolį po nedidelio rikošeto.

Kėlinio viduryje N.Mačiulis po pražangos aikštės viduryje pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę. Joje po nedidelio sąmyšio progą smūgiui surado Tomas Birškys, tačiau iš gana patogios padėties į vartus pataikyti nesugebėjo.

Po neilgos, tačiau stiprios liūties, abiejų komandų futbolininkai ėmė kur kas dažniau smūgiuoti iš toli, tikėdamiesi, kad šlapias kamuolys privers suklysti vartininkus. Įsiminė stiprūs Dariaus Jankausko, E.Zagursko bei A.Syriko tolimi bandymai.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Trumpam pasirodžiusi saulė nepadėjo komandoms pagerinti puolimo. Tolimais smūgiais į vartus nepataikė Alfredas Skroblas bei Valerijus Makijevas.

62-ąją minutę už galvos griebėsi Robertas Vėževičius, neišnaudojęs auksinės „Kruojos“ progos. Saugas išvengė nuošalės ir baudos aikštelėje liko visiškai laisvas, tačiau smūgiavo labai nevykusiai, pataikydamas tiesiai į varžovų vartininką.

Aikštėje pasirodęs Aivaras Bagočius aktyviai įsijungė į Pakruojo komandos žaidimą. Prasiveržęs dešiniu kraštu 77-ąją minutę jis atliko pavojingą perdavimą į laisvą plotą baudos aikštelėje, tačiau ten nebuvo nei vieno komandos draugo. Pirmasis prie kamuolio atsidūrė Ričardas Beniušis, bet smūgiuoti puolėjui neleido patikimai sužaidę gynėjai.

Vis tik „Kruojos“ trenerio Vladimiro Čeburino keitimas buvo sėkmingas. Po užsitęsusios svečių atakos būtent A.Bagočius netikėtu tolimu smūgiu įmušė pergalingą įvartį 83-ąją minutę. Kamuolys atšoko tiesiai prieš Š.Jurevičių ir vartininkas išgelbėti komandos nesugebėjo.

Po įvarčio atkuto aikštės šeimininkų sirgaliai, savo skanduotes dedikavę Gargždų komandos treneriui. Per likusį laiką „Banga“ pabandė iškovoti bent tašką, tačiau pavojingų momentų sukurti nepavyko, Pakruojo komandos gynyba sužaidė labai atidžiai ir po ilgos pertraukos išsaugojo sausus savo vartus.

Gargždų „Banga“ – Pakruojo „Kruoja“ 0:1 (0:0)

„Banga”: Š.Jurevičius, D.Arlauskis, A.Epifanovas, A.Stiožka, A.Verbetchi, K.Urbaitis (68 min. E.Drąsutis), V.Makijevas, S.Ševčiukas (93 min. B.Spietinis), E.Zagurskas, A.Sirykas, K.Upstas (89 min. A.Butkus).

“Kruoja”: M.Matuzas, R. Abu Bakras, A.Skroblas, S.Nieminenas, E.Pilypas, D.Strockis, T.Birškys (67 min. A.Bagočius), R.Vėževičius (93 min. T.Bobbas), D.Jankauskas, N.Mačiulis, R.Beniušis.

Įvarčiai: A.Bagočius (83).

Geltonos kortelės: E.Zagurskas (65); R.Abu Bakras (37).

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10. Alytaus „Dainava" 23 1 1 21 8:117 4

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: N.Tokičius („Šiauliai“) – 12, Elivelto („Ekranas“) ir L.Kochanauskas („Trakai“) – 10 įvarčių.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius