2013-07-07 09:46

„Kruoja“ šturmuos Panevėžyje stovinčią čempionų pilį

Praėjus vos keletai dienų po sunkios ir atsakingos dvikovos UEFA Europos lygoje, „Kruoja“ jau sekmadienį stos į mūšį vietiniame fronte. Varžovas – ne bet kas, o pastarųjų penkerių metų čempionas Panevėžio „Ekranas“. Mūšis vyks Aukštaitijos stadione, kur lengva nebūna niekada ir niekam.
„Kruojos“ ir „Ekrano“ komandų dvikovos momentas
„Kruojos“ ir „Ekrano“ komandų dvikovos momentas / E.Černiausko/Tubuko nuotr.

Ketvirtadienio rungtynės su baltarusių Minsko „Dinamo“ pareikalavo daug jėgų, tad pagrindinė „Kruojos“ užduotis per itin trumpą laiką buvo truputį atgauti kvapą ir kuo geriau pasiruošti sunkiai kovai Panevėžyje. Turnyro lentelėje „Kruoja“ su 26 taškais žengia penkta, kai tuo tarpu „Ekranas“ su 38 taškais antrąją poziciją dalinasi su uostamiesčio „Atlantu“.

Šiame sezone komandos susitiko du kartus ir jei pirmą kartą „Ekranas“ gana nesunkiai įrodė pranašumą 6:2, tai Pakruojyje viskas paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis, kai teisėjas negailestingai skyrė 11 metrų baudinį, o Arsenijus Buinickis jį šaltakraujiškai realizavo (1:0).

Vis tik artėjantis mačas bus kitoks: tiek „Ekrano“, tiek ir „Kruojos“ sudėtyse netrūksta pasikeitimų – vieni patyrė traumas, kiti, kaip Artūras Rimkevičius, pakėlė sparnus į užsienį, o treti – papildė komandas. 

Pasak „Kruojos“ vyriausiojo trenerio Aido Dambrausko, laukia nenuspėjamos, tačiau labai sunkios rungtynės: „Išvykos į Panevėžį visada būna sunkios. Vos prieš keletą dienų žaidėme UEFA Europos lygoje, turime traumuotų žaidėjų, tad nebūsime optimalios sudėties. Nepaisant to, atiduosime visas jėgas. Trauktis nėra kur. „Ekranas“ nėra neįveikiamas varžovas, tai parodė paskutinis susitikimas. Kovosime už klubo garbę ir sieksime teigiamo rezultato.“

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą