Publikuota: 2016 spalio 7d. 20:25

Kumštynės Kaune: lietuvių rungtynės su slovėnais baigėsi masiniu susistumdymu

Lietuvos ir Slovėnijos rungtynės
sustabdytas kadras / Lietuvos ir Slovėnijos rungtynės

Lietuvos jaunimo (iki 21-erių metų) futbolo rinktinė Europos čempionato atrankos rungtynėse Kaune 1:0 nugalėjo Slovėniją.

Pirmajame kėlinyje lietuviams nesisekė palaikyti kamuolio, tačiau po pertraukos žaidimas pasikeitė į teigiamą pusę ir šeimininkų atakos buvo aštresnės. 47 min. iš krašto laimę pabandė Gratas Sirgėdas, bet jo smūgiui pritrūko tikslumo. 59 min. slovėnai atsakė pavojingu smūgiu per save, tačiau E.Gertmonas sugavo kamuolį.

67 min. Manfredas Ruzgis atkovojo kamuolį krašte ir priartėjęs prie baudos aikštelės smūgiavo šiek tiek virš vartų. Po penkių minučių Lietuvos rinktinės puolėjo pastangos buvo apvainikuotos įvarčiu. Po G.Sirgėdo perdavimo M.Ruzgis įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą.

Per pridėtą rungtynių laiką kilo konfliktas aikštėje, kai Simonas Stankevičius grubiai prasižengė prieš varžovą.

Leo Ejupas kibo į atlapus lietuviui, o šis atsakė tuo pačiu. Netrukus aikštėje jau stumdėsi abiejų rinktinių žaidėjai.

Teisėjai sutramdė jaunuolius ir skyrė geltonas korteles S.Stankevičiui ir L.Ejupui.

Spalio 11-ąją, taip pat Kaune nuo 18 val. lietuviai kausis su Italijos bendraamžiais.

Lietuvos rinktinė jau prarado šansus patekti į Europos čempionatą. Su trimis pergalėmis ir šešiais pralaimėjimais lietuviai antroje grupėje rikiuojasi penkti.