Kuriozas LFF taurėje – įmuštas sunkiai suvokiamas įvartis į savus vartus

LFF taurės aštuntfinalio rungtynės Šiauliuose tarp „Šiaulių“ ir „Panevėžio“ ekipų nuskambėjo dar joms nepasibaigus.
Vytas Gašpuitis
Vytas Gašpuitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

58 minutę į priekį išsiveržė „Šiaulių“ klubas, kai kamuolį į savo vartus nukreipė „Panevėžio“ ekipos saugas Vytas Gašpuitis.

Jis priėmė kamuolį iš aikštės gilumos ir norėjo perduoti vartininkui Šarūnui Jurevičiui, tačiau permėtė kamuolį per vartininką ir šis įkrito į vartus.

Komandos draugo klaidą ištaisė Andrijus Karvatskis, kuris 76 minutę išlygino rezultatą.

Po pagrindinio rungtynių laiko rezultatas buvo lygus 1:1 ir komandos žaidė pratęsimą.

Per pratęsimą A lygos komanda įrodė meistriškumą ir šventė triuškinančią pergalę 6:1.

Įvarčius Panevėžio ekipai mušė Ernestas Veliulis, Sebastianas Vasquezas, Rokas Stanulevičius, Rafaelis Ledesma ir Paulius Janušauskas.