Kuriozišką įvartį praleidusi „Man United“ FA taurės kampaniją pradėjo pergale

Sėkmingai Anglijos FA taurės turnyrą pradėjo „Manchester United“ klubas, namuose rezultatu 3:1 nugalėjęs Liverpulio „Everton“ vienuolikę.
Amadou Onana ir Marcusas Rashfordas
Amadou Onana ir Marcusas Rashfordas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester United“ į priekį išsiveržė 4-ą minutę, kai Marcuso Rashfordo perdavimą griūdamas „uždarė“ Antony.

14-ą minutę „Everton“ kurioziniu įvarčiu rezultatą išlygino. Conoras Coady pasižymėjo po to, kai neužtikrintai sužaidė vartininkas Davidas De Gea, apmaudžiai prasileidęs kamuolį tarp kojų.

Vis dėlto antrajame kėlinyje „raudonieji velniai“ išsprendė likusius klausimus.

52-ą minutę tas pats C.Cody po M.Rashfordo perdavimo iš krašto nukreipė kamuolį į savus vartus, o per teisėjo pridėtą laiką pats M.Rashfordas realizavo baudinį.

Franko Lampardo treniruojama „Everton“ vienuolikė „Premier“ lygos ir taurių rungtynėse fiksuoja jau aštuonių nelaimėtų rungtynių seriją, kurioje – dvejos lygiosios ir šeši pralaimėjimai.

Tuo metu „Manchester United“ visuose frontuose pasiekė jau septintą pergalę iš eilės.

Per pastaruosius penkis sezonus FA taurę laimėjo penki skirtingi klubai, o „Manchester United“ paskutinį kartą šį trofėjų iškovojo 2016 metais.