L.Messi įspūdingu įvarčių fejerverku nukalė dar vieną pergalę Argentinai

Lionelis Messi surengė dar vieną nuostabų pasirodymą, o jo vedama Argentinos rintinė 2022-ųjų metų pasaulio čempionato atrankoje iškovojo eilinę pergalę. Namuose 3:0 buvo nugalėta Bolivija.
Lionelis Messi su Argentinos rinktine triumfavo „Copa America“ turnyre.
Lionelis Messi su Argentinos rinktine triumfavo „Copa America“ turnyre. / „Scanpix“ nuotr.

Visus tris įvarčius įmušė „Paris Saint Germain“ naujokas. 14-ąją minutę argentinietis išvedė komandą į priekį, antrasis įvartis krito 64-ąją minutę, trečiasis – 88-ąją.

Visas pergales kol kas iškovojusi atrankos lyderė Brazilija taip laimėjo dar kartą, Rio de Žaneiro „Maracana“ stadione 2:0 pranokusi Peru.

15-ąją minutę pasižymėjo Evertonas Ribeiro, o 40-ąją minutę – Neymaras.

Kitose šio turo rungtynėse Kolumbija namuose 3:1 įveikė Čilę, Urugvajus 1:0 – Ekvadorą, o Venesuela 1:2 nusileido Paragvajui.