L.Messi pratęsė įvarčių, „Barcelona“ – pergalių seriją

Lionelis Messi šeštose Ispanijos lygos rungtynėse iš eilės pelnė įvartį, o „Barcelona“ namuose 3:1 nugalėjo „Leganes“ ekipą.
Lionelis Messi ir Jordi Alba
Lionelis Messi ir Jordi Alba / „Scanpix“ nuotr.

L.Messi neįmušė gruodžio 2 dienos mače su „Villarreal“, tačiau po to pasižymėjo visose šešeriose lygos rungtynėse, viso per šį periodą pelnydamas 9 įvarčius.

Sekmadienio rungtynėse „Barsai“ įvarčius taip pat pelnė Ousmane'as Dembele (32 min.) ir Luisas Suarezas (71 min.).

L.Messi pasižymėjo jau per teisėjo pridėtą laiką, o du rezultatyvius perdavimus atliko Jordi Alba.

Antrajame kėlinyje svečiams buvo pavykę išlyginti rezultatą, kai 57-ą minutę „Barsos“ gynybą pralaužė Martinas Braithwaite'as.

Šis danas per vieną savaitę įmušė ir į „Barcelona“, ir į Madrido „Real“ vartus („Copa del Rey“ varžybose).

46 taškus turinti ir septintą kartą iš eilės lygoje laimėjusi „Barcelona“ penkiais taškais lenkia antroje vietoje esantį Madrido „Atletico“.