L.Messi skirstė rezultatyvius perdavimus, o „Barcelona“ išplėšė tris taškus

23-asis Ispanijos futbolo čempionato „La Liga“ turas finišavo skambia gaida. Istoriškai rezultatyvūs mūšiai tarp „Real Betis“ ir „Barcelona“ klubų įvarčių nepašykštėjo ir sekmadienio vakarą, kuomet komandos bendrai įmušė penkis įvarčius.

Katalonai rizikavo aršiausius varžovus iš Madrido turnyrinėje lentelėje į priekį paleisti jau šešiais taškais, kuomet svečiuose atsiliko 1:2, tačiau galutinis teisėjo švilpukas fiksavo dramatišką „Barcelona“ klubo pergalę rezultatu 3:2.

Komandos tiksliais smūgiais apsikeitė jau per pirmąsias 10 minučių. Iš pradžių nuo 11 metrų žymės pasižymėjo „Real Betis“ saugas Sergio Canalesas, bet vos po trijų minučių pusiausvyrą atstatė Frenkie de Jongas.

26-ąją minutę šeimininkai dar kartą išsiveržė į priekį, kuomet greitoje atakoje stipriu smūgiu į tolimąjį vartų kampą pasižymėjo Nabilas Fekiras.

Tačiau „Barca“ prieš pertrauką tarp kėlinių sugebėjo įvykdyti pagrindinį tikslą – dar kartą išlyginti rezultatą. Trečią pridėtą minutę kamuolys į šeimininkų vartus skriejo nuo Sergio Busquetso kojų.

Oponentų baudos aikštelėje antrajame kėlinyje veiksmus suaktyvinę katalonai pasiekė savo – 72-ąją minutę įvartį galva pelnė Clementas Lenglet.

Įdomu tai, kad netrukus už pražangą ir nesportišką elgesį dvi geltonas korteles gavo ir aikštę palikti turėjo N.Fekiras, bet „Barca“ ilgai pranašumu aikštėje mėgautis negalėjo, kadangi už antrą įspėjimą iš aikštės buvo išvarytas jau minėtasis C.Lenglet.

Lionelis Messi šiame mače atliko visus tris rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo penktoji šių ekipų akistata iš eilės, kurioje yra pelnomi bent penki įvarčiai.

Po pergalės „Barcelona“ futbolininkai lieka antri – juos nuo Madrido „Real“ (52 tšk.) skiria trys taškai.