„La Liga“: L.Messi dūriai padovanojo „Barcai“ sunkią pergalę

„Barcelona“ šventė sunkią pergalę Ispanijos čempionate. Lionelio Messi vedami katalonai išvykoje nugalėjo Bilbao „Athletic“ ekipą 3:2.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Inaki Williamsas po Raulio Garcios perdavimo jau 3-ąją minutę išvedė „Athletic“ ekipą į priekį, bet Pedri 14-ąją minutę atstatė lygybę.

L.Messi mušė savo pirmąjį įvartį 38-ąją minutę po Pedri perdavimo, o pranašumą argentinietis padvigubino 62-ąją minutę.

Rezultatą sušvelninti „Athletic“ sugebėjo 90-ąją minutę, kai pasižymėjo Ikeras Muniainas, bet laiko buvo likę per mažai.

„Barca“ su 31 tašku žengia trečioje vietoje Ispanijos čempionate, nuo lyderės Madrido „Atletico“ ekipos katalonai atsilieka 7 taškais. Maža to, madridiečiai dar turi dvejas rungtynes atsargoje.

„Athletic“ turi 21 tašką ir užima 9-ąją vietą.