„La Liga“: Madrido komandų derbyje pergalę šventė „Real“ futbolininkai

Ispanijos futbolo čempionato „La Liga“ keturioliktojo turo rungtynėse vėlų šeštadienio vakarą pergalę šventė šalies čempionė Madrido „Real“.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

„Los Blancos“ namuose 2:0 (1:0) laimėjo Madrido miesto derbį („El Derby madrilero“) prieš „Atletico“ klubą ir vėl atstatė 11 taškų atsilikimą nuo lyderės „Barcelona“.

Madrido derbio „Atletico“ nelaimi nuo 2000-ųjų, tačiau puikiai sezoną pradėję Diego Simeone auklėtiniai iš šio mačo tikėjosi daug. Vis dėlto jau 16-ą rungtynių minutę Cristiano Ronaldo nubaudė kaimynus, pelnydamas nuostabų baudos smūgį į Thibaut Courtoiso vartus.

Įvarčio padrąsinti „Real“ futbolininkai ir toliau atakavo, tačiau nieko pavojingo pirmame kėlinyje nebesukūrė. Antrojo kėlinio metu aikštėje jau visiškai dominavo „Santiago Bernabeu“ stadiono šeimininkai.

Reuters/Scanpix nuotr./Radamelis Falcao ir Sergio Ramosas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Radamelis Falcao ir Sergio Ramosas

66-ą rungtynių minutę C.Ronaldo pavojingos atakos metu baudos aikštelėje atliko puikų perdavimą Mesutui Ozilui, kuris „apdorojo“ kamuolį ir pasiuntė dar antrą įvartį į „Atletico“ vartus. Tai buvo pirmasis vokiečio įvartis šio sezono „Primera“ pirmenybėse.

Antrojo kėlinio metu C.Ronaldo turėjo dar mažiausiai dvi progas pelnyti įvartį, tačiau vienas smūgis atsitrenkė į vartų virpstą, kitas – į skersinį.

„Real“ į vartus iš viso smūgiavo 13 kartų ir 6 kartus pataikė į vartų plotą, „Atletico“ sugebėjo atlikti tik 4 smūgius, kurių du pataikė į vartų plotą. Nugalėtojai laimėjo ir kamuolio kontrolę (66:34) bei žymiai tiksliau perdavinėjo kamuolį (81 proc. vs. 65 proc.).

Kiti 14-ojo turo rezultatai.

Likusios keturios turo rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį. Susitiks „Granada“ – Barselonos „Espanyol“, La Korunijos „Deportivo“ – Sevilijos „Real Betis“, Vigos „Celta“ – Valensijos „Levante“ ir „Mallorca“ – „Zaragoza“.