„La Liga“: naujokų įvarčiai ir triuškinanti „Barcelona“ pergalė

Vėlų pirmadienio vakarą Ispanijoje pirmojo turo rungtynes užbaigė „Barcelona“ ir „Villarreal“ klubai. Šalies čempionė privalėjusi verstis be kelių pagrindinės sudėties žaidėjų namuose iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 5-0.
Thiago Alcantara (kairėje) ir Lionelis Messi
Thiago Alcantara (kairėje) ir Lionelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje katalonai iniciatyvą į savas rankas perėmė nuo pat pirmų susitikimo minučių. „Villarreal“ futbolininkai neturėjo net menkiausios galimybės priartėti prie šeimininkų vartų, todėl nenuostabu, jog pirmoji į priekį išsiveržė būtent „Barcelona“.

Rungtynių 25-ą minutę vartininką Diego Lopezą smūgiu iš 16-os metrų nuginklavo šią vasarą prie komandos prisijungęs naujasis atradimas Thiago Alcantara. Po šio įvarčio svečiai turėjo net dvi realias progas rezultatą išlyginti, tačiau puolėjui Giuseppe Rossi to padaryti nesisekė.

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę dar vieną įvartį pridėjo naujokas Cescas Fabregasas ir nuaidėjus arbitro švilpukui komandos į rūbinę patraukė rezultatui esant 2-0.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių daliai debiutinį įvartį „Barcelona“ komandos gretose pelnė Alexis Sanchezas, kuris džiaugsmą išreiškė nusimaudamas marškinėlius bei prieš save išvysdamas arbitro parodyta geltona kortele.

Maždaug po penkių minučių asmeninę savo įvarčių sąskaitą atidarė ir argentinietis Lionelis Messi. Futbolininkas sulaukęs puikaus komandos draugo Andreso Iniestos perdavimo jį pavertė įvarčiu, todėl rezultatas tapo 4-0.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 15 minučių penktąjį „Barcelona“ komandos įvartį pelnė ketvirtojo įvarčio autorius Messi, todėl šalies čempionė naują sezoną pradėjo triuškinančia pergale.

„Barcelona“ 5 – 0 „Villarreal“
25‘ [1 – 0] Thiago Alcantara
45‘ [2 – 0] Cescas Fabregas
47‘ [3 – 0] Alexis Sanchezas
52‘ [4 – 0] Lionelis Messi
75‘ [5 – 0] Lionelis Messi