„La Liga“: „Sevilla“ sutriuškinta Valensijoje, „Barcelona“ taškų nebarstė

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo abu lyderiai. „Barcelona“ rezultatu 2:0 įveikė „Malaga“ ekipą, o „Valencia“ net 4:0 sutriuškino dėl vietos ketverte kovojančią „Sevilla“.
 Lucas Digne, Andres Iniesta ir Lionelis Messi
Lucas Digne, Andres Iniesta ir Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

Įvarčius Valensijos komandai mušė Goncalo Guedes (43 min.), Simone Zaza (51 ir 92 min.) bei Santi Mina (85 min.).

„Valencia“ su 21 tašku žengia antra, „Sevilla“ su 16 taškų – šešta.

16-ąjį tašką iškovojo ir „Real Betis“, namuose 2:0 nugalėjęs „Alaves“ klubą. Antonio Sanabria pasižymėjo 13-ą minutę, o Alexis 75-ą minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Nors „Malaga“ yra absoliuti pirmenybių autsaiderė, „Barcelona“ šios ekipos nebuvo įveikusi dukart iš eilės (0:2 ir 0:0). Vis dėlto šįkart Gerard'o Deulofeu (2 min.) ir Andreso Iniestos įvarčiai katalonams atnešė pergalę.

Lionelis Messi asistavo, kai buvo mušamas antras įvartis.

„Barcelona“ su 25 taškais tvirtai pirmauja „La Liga“ pirmenybėse. „Malaga“ po 9 turų vis dar lieka tik su 1 tašku.

Ketvirtose rungtynėse „Levantes“ ir „Getafe“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai