„La Liga“ startas duotas: „Valencia“ į dramatišką pergalę vedė Roberto Soldado įvarčiai

Šeštadienio vakarą startavo Ispanijos „La Liga” sezonas. Sunkią pergalę iškovojo „Valencia” klubas, kuris tik pačioje mačo pabaigoje sugebėjo palaužti Santandero „Racing” klubą.
Roberto Soldado
Roberto Soldado / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau pirmą minutę „Los Che” išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Roberto Soldado, bet netrukus tas pats Soldado įsimušė į savus vartus, o dar po kelių minučių „Racing” į priekį išveržė Lautaro Acosta.

Antrojoje mačo dalyje Adrianas Gonzalezas pelnė įvartį „Racing” klubui ir jau ėmė atrodyti, kad Santandero ekipa sugebės laimėti, tačiau taip neatsitiko, nes jau po minutės šeimininkams viltis sugrąžino Adilas Rami.

Pačioje rungtynių pabaigoje „Valencia” ekipos puolėjas Soldado pelnė dar du įvarčius ir Valensijos miesto komanda po įspūdingos kovos naują sezoną pradėjo pergale namuose.

Tuo metu kitose varžybose susitiko San Sebastiano „Real Sociedad” ir Chichono „Sporting” vienuolikė. Šį mačą po sunkios kovos 2-1 laimėjo „Sociedad” komanda.

Rezultatai:

„Valencia” 4 – 3 „Racing Santander”
1' [1 – 0] Roberto Soldado
6' [1 – 1] Roberto Soldado (į savus vartus)
14' [1 – 2] Lautaro Acosta
56' [1 – 3] Adrian Gonzalez
57' [2 – 3] Adil Rami
88' [3 – 3] Roberto Soldado
90' [4 – 3] Roberto Soldado

„Sporting Gijon” 1 – 2 „Real Sociedad”
35' [0 – 1] Imanol Agirretxe
65' [0 – 2] Imanol Agirretxe
68' [1 – 2] Angel De Las Cuevas Miguel (11 m.)
67' Carlos Martinez („Real Sociedad”)
90' Alberto Ramos Lora („Sporting Gijon”)

„Granada” 0 – 1 „Real Betis”
88' [0 – 1] Ruben Castro Martin