Laikui nepavaldus C.Ronaldo metus pradėjo fantastišku ir pergalingu pasirodymu

36-ąjį gimtadienį neužilgo švęsiantis Cristiano Ronaldo laikui kol kas išlieka nepavaldus. Portugalas 2021-uosius pradėjo puikiu pasirodymu, atvedusiu jo komandą į pergalę.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Turino „Juventus“ puolėjas pelnė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą, o jo komanda namuose 4:1 sudorojo Udinės „Udinese“.

Įvarčius C.Ronaldo pelnė 31 ir 70 minutėmis. 49-ąją minutę tiksliu jo perdavimu pasinaudojo Federico Chiesa, įmušęs antrą „Juventus“ įvartį.

Rezultatą paskutinę pagrindinio laiko minutę sušvelnino Marvinas Zeegelaaras, bet ketvirtą pridėto laiko minutę trijų įvarčių skirtumą atstatė „Juventus“ argentinietis Paulo Dybala.

Jau 16 įvarčių šiame sezone primušęs C.Ronaldo tvirtina savo pozicijas rezultatyviausių „Serie A“ čempionato žaidėjų sąraše. Antroje vietoje esantį Milano „Inter“ snaiperį Romelu Lukaku „Juventus“ žvaigždė lenkia jau keturiais tiksliais smūgiais.

Tiesa, priešingai nei C.Ronaldo, „Juventus“ turnyrinėje lentelėje nepirmauja.

27 taškus surinkęs Turino klubas yra penktas ir nuo lyderio „AC Milan“ atsilieka 10 taškų skirtumu.

Sėkmingą pasirodymą šiame sezone tęsiantys „Rossoneri“ svečiuose 2:0 nugalėjo „Benevento“ ir susigrąžino lyderių poziciją iš Milano „Inter“.

Įvarčius Milano komandai pelnė Franckas Kessie (15 min., iš 11 m) ir Rafaelis Leao (49 min.), o pergalę „AC Milan“ pasiekė nepaisant to, jog nuo 33-osios minutės žaidė mažumoje – raudoną kortelę užsidirbo Sandro Tonali.