Latvijos futbolo pirmenybių rungtynėse – trys Povilo Lukšio ir du Manto Savėno įvarčiai

Tryliktąją pergalę Latvijos futbolo čempionato XXIV turo rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą užimanti Virginijaus Liubšio ir Tomo Ražanausko treniruojama Rygos "Daugava" (45 tšk.) vienuolikė su lietuviais, pirmadienį namuose net 7:1 (3:0) sutriuškinę dešimties komandų turnyro autsaiderę Alūkstos NSS (12 tšk.) ekipą.
Povilas Lukšys
Povilas Lukšys / A.Burbos nuotr.

Net penkis įvarčius į svečių vartus įmušė du lietuviai – trissyk pasižymėjo Povilas Lukšys (38, 50 ir 71 min.), du – Mantas Savėnas (20 ir 90+2 min.).

Be minėtų lietuvių, visą susitikimą šeimininkų gretose žaidė ir Linas Klimavičius, iki pertraukos rungtyniavęs Valdemaras Borovskis 29-ą minutę buvo įspėtas, o susitikimui registruotas Tomas Tamošauskas aikštėje nepasirodė.

Po šio susitikimo M. Savėnas su 11 įvarčių rezultatyviausių Latvijos čempionato žaidėjų sąraše pakilo į ketvirtąją vietą, o P. Lukšys su 8 tikslais smūgiais – į aštuntąją.

Dar po įvartį nugalėtojams pelnė Andrejus Perepliotkinas (28 min.) ir Georgis Chumarašvilis (47 min. į savo vartus).

Garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Erikas Kokinas (57 min.).

Beje, svečiai jau nuo 19 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Aleksandro Ivanovo (19 min.).

Pirmenybių lydere lieka Roberto Freidgeimo ir Simono Pauliaus Ventspilio „Ventspils“ (58 tšk.) vienuolikė, lenkianti Rygos „Skonto“ (56 tšk.) klubą su vartininku Pauliumi Grybausku ir čempionės titulą ginančią Daugpilio „Daugava“ (46 tšk.) ekipą.

Mindaugo Grigaravičiaus „Jelgava“ (14 taškų) komanda – devinta.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 15 įvarčių – Artūras Karašauskas (Rygos „Skonto“).