„Lazio“ ir be Mariaus Stankevičiaus sutriuškino „Udinese“ komandą

Italijoje antradienį įvyko nukeltas „Serie A“ turo mačas, kuriame susitiko Romos „Lazio“ bei „Udinese“ komandos. Mačą nesunkiai laimėjo sostinės komanda 3-0.
Marius Stankevičius
Marius Stankevičius / V.Januškos/LFF.lt nuotr.

„Lazio“ turėjo šansą pelnyti įvartį jau 12 minutę, bet Cristianas Ledesma nerealizavo 11 m. baudinio. Visgi, į priekį jie išsiveržė jau po 17 minutę pelnyto Alvaro Gonzaleso įvarčio.

Vėliau savo šansą išnaudojo ir Miroslavas Klose – 31 minutę jis gražiu smūgiu padvigubino šeimininkų pranašumą. Į pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 2-0.

Antrojoje mačo dalyje „Lazio“ „padėjo visus taškus ant i“ – 59 minutę Hernanas įmušė ir trečiąjį Romos ekipos įvartį, taip užtvirtindamas jų pergalę 3-0. Lietuvis Marius Stankevičius nebuvo registruotas rungtynėms.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja nugalėtojos titulą ginanti Turino „Juventus“ (32 tšk.) vienuolikė, dviem taškais lenkianti „Napoli“ klubą bei keturiais – Milano „Inter“ bei „Fiorentina“ komandas.

„AS Roma“ (23 taškai) vienuolikė su vartininku Tomu Švedkausku užima šeštąją vietą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Pescara“           14  3 2 9  9:25 11

P.S.: Dėl sutartų rungtynių keturi Italijos elito klubai čempionato išvakarėse neteko taškų: „Siena“ – 6, „Atalanta“ – 2, o „Torino“ ir „Sampdoria“ – po 1.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 10 įvarčių – Stephanas El Shaarawy'us („AC Milan“).