„Lazio“ su Mariumi Stankevičiumi šventė pergalę

Trečiadienio vakarą Italijoje buvo sužaisti dar aštuoni „Serie A“ susitikimai. Viename iš jų susitiko lietuvio Mariaus Stankevičiaus Romos „Lazio“ klubas, kuris žaidė svečiuose prieš „Cesena“. Po gan įnirtingos kovos pergalę švęsti galėjo „Lazio“ klubas rezultatu 2-1.
Mariaus Stankevičiaus Romos „Lazio“ klubas šventė pergalę
Mariaus Stankevičiaus Romos „Lazio“ klubas šventė pergalę / „Scanpix“ nuotr.

Lietuviui rungtynės neprasidėjo labai gerai, kadangi po jo ir kito centro gynėjo klaidos vienas prieš vartininką išbėgo Adrianas Mutu ir išvedė „Cesena“ į priekį.

Pirmajame kėlinyje „Lazio“ toliau atrodė lyg ne savi ir jų žaidimas nebuvo idealus. Tačiau nei jie, nei „Cesena“ įvarčių neįmušė.

Antrasis kėlinys buvo daug geresnis Romos klubui ir jie rezultatą išlygino jau 48-tą minutę. Tada pasižymėjo Andersonas Hernanesas. Toliau puolime labai aktyviai atrodė Djibrilis Cisse, tačiau jo pavojingus smūgius šiaip ne taip atlaikydavo „Cesena“ vartininkas.

Visgi 54-tą minutę kitas klubo puolėjas Miroslavas Klose sugebėjo pelnyti įvartį ir išvedė savo klubą į priekį. Po dešimties minučių pasibaigė Mariaus Stankevičiaus pasirodymas ir jis buvo pakeistas. Iki rungtynių pabaigos daugiau niekas įvarčių neįmušė ir „Lazio“ galėjo švęsti gan sunkią pergalę.

Tuo metu du taškus prarado Italijos čempionas „Milan“. Jie namuose 1-1 sužaidė su „Udinese“, kuriems įvartį pelnė Antonio Di Natale. Tuo metu „Milan“ gretose pasižymėjo Stephanas El Shaarawi.

Tokiu pačiu rezultatu rungtynes pabaigė ir „Juventus“, kurie Turine 1-1 sužaidė su „Bologna“. Įvartį „Juves“ gretose pelnė Mirko Vučiničius, kuris vėliau buvo išvarytas iš aikštės. „Bologna“ klubas sugebėjo pasinaudoti kiekybine persvara ir Daniele Portanova įmušė įvartį.

„Napoli“ ekipa taip pat prarado taškus, tačiau jie prarado ne du, o visus tris. „Napoli“ klubas svečiuose susitiko su „Chievo“, kurie „Žydruosius“ įveikė 1-0, o įvarčio autoriumi tapo Davide Moscardelli.