Legendinės Milano ekipos „Serie A“ susitikimą baigė lygiosiomis

Sekmadienį Milane „Serie A“ lygoje susigrūmė vienos pajėgiausių praėjusio dešimtmečio Europos futbolo ekipų – „Inter“ bei „Milan“. Dvikova tarp kadaise madas Senajame žemyne diktavusių, tačiau dabar „Serie A“ lygos turnyrinės lentelės viduryje įsitaisiusių komandų baigėsi be įvarčių – 0:0.
Nigelis De Jongas
Nigelis De Jongas / Scanpix/LaPresse nuotr.

Rungtynių pradžioje kiek aktyviau žaidė „Inter“ futbolininkai, kurie vien per pirmąsias 15 minučių sugebėjo „uždirbti“ tris smūgius nuo kampinio gairelės. 11-ą rungtynių minutę laimę iš toli pabandė „Inter“ saugas Hernanesas, tačiau į viršutinį vartų kampą skriejusį smūgį sėkmingai atlaikė Diego Lopezas. Savo progų pirmame kėlinyje turėjo ir „Milan“ komanda: Suso smūgį atrėmė vartininkas, tuo tarpu Nigelio De Jongo nukreiptas kamuolys pataikė įvartus. Vis dėlto rungtynių teisėjai fiksavo nuošalę bei įvarčio neįskaitė.

Antroje susitikimo dalyje kur kas daugiau galimybių pelnyti įvartį turėjo „Inter“: progomis nepasinaudojo Rodrigo Palacio, Mateo Kovačičius, Juanas Jesusas, Danilo D‘Ambrosio bei Mauro Icardis. Tiksint paskutinėms pridėtinio laiko akimirkoms pergalę išplešti galėjo N. De Jongas, tačiau jo smūgį likvidavo „Inter“ vartininkas Samiras Handanovičius.

Po tašką pasidaliję Milano klubai turnyrinėje lentelėje žengia greta. 43 taškus turintis „Milan“ yra devintas, o tašku mažiau iškovojęs „Inter“ – dešimtas. „Serie A“ lygoje pirmauja čempiono titulą beveik užsitikrinęs Turino „Juventus“.