„Leicester City“ tolsta nuo dugno, „Chelsea“ išplėšė pergalę išvykoje

Anglijos „Premier“ lygoje tris taškus paskutinėmis minutėmis išplėšė čempionato lyderė Londono „Chelsea“, išvykoje 2:1 įveikusi „Stoke City“.
„Stoke City“ – „Chelsea“
„Stoke City“ – „Chelsea“ / „Scanpix“ nuotr.

Pergalę Londono klubui atnešė 87 minutę Gary Cahillo pelnytas įvartis.

„Chelsea“ į priekį išsiveržė 13 mačo minutę, kai pasižymėjo Willianas. 38 minutę šeimininkams nuo 11 metrų žymos rezultatą buvo pavykę išlyginti.

„Chelsea“ nepralaimėtų rungtynių seriją „Premier“ lygoje pratęsė iki aštuonių (6 pergalės, 2 lygiosios).

Puikią formą toliau demonstruoja trenerį pakeitęs „Leicester City“ klubas.

2016 metų Anglijos čempionai iškovojo trečią pergalę iš eilės, išvykoje 3:2 nugalėdami „West Ham“ vienuolikę.

„Leicester City“ jau septintą minutę po Riyado Mahrezo (5 min.) ir Roberto Hutho (7 min.) įvarčių pirmavo 2:0.

Po dešimties „sausų“ rungtynių išvykose pagaliau įmušė ir Jamie Vardy (38 min.).

„West Ham“ ekipai įvarčius mušė Manuelis Lanzini (20 min.) ir Andre Ayew (63 min.).

Ties iškritimo riba neseniai balansavęs Lesterio klubas dabar su 30 taškų užima 15 vietą.