LFF taurė: S.Nyuiadzi įvartis lėmė minimalią „Žalgirio“ pergalę prieš „Trakus“

Lietuvoje antradienį sužaistos pirmosios Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinalio rungtynės, kuriose grūmėsi turnyro nugalėtojai žalgiriečiai ir ambicingieji „Trakų“ futbolininkai.
Vilniaus „Žalgiris“
Vilniaus „Žalgiris“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
LFF stadione „Trakai“ susitiko su Vilniaus „Žalgiriu“. Minimalią pergalę 1:0 po atkaklios kovos šventė sostinės futbolininkai.

Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai primesti savo žaidimo nepavyko. Tiek „Trakai“, tiek žalgiriečiai turėjo progų pasižymėti, tačiau tikslaus smūgio į vartus pasiųsti nepavyko.

Antrasis kėlinys prasidėjo Lietuvos čempionų dominavimu. Mareko Zubo treniruojama ekipa kūrė progas viena po kitos, tačiau pasižymėti nepavyko, o „Trakų“ futbolininkai nesugebėjo pasinaudoti „žaliai baltų“ klaidomis.

Tačiau galiausiai 74-ąją minutę žalgiriečiams pavyko pralaužti Tado Kaunecko ginamus vartus. Po tikslaus Krisčio Andreou perdavimo galva varžovų vartininką nuginklavo prancūzas Serge'as Nyuiadzi.

Atsakomoji dvikova tarp „Trakų“ ir „Žalgirio“ tame pačiame stadione įvyks balandžio 29 dieną.

„Trakai“ 0 – 1 Vilniaus „Žalgiris“
74' [0 – 1] S.Nyuiadzi
83' D.Cibulskas („Trakai“) pašalintas iš aikštės