Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LFF taurės pusfinalį cirku pavertusiems teisėjui ir inspektoriui – piniginės baudos bei nušalinimai

kamuolys1
„Scanpix“ nuotr. / Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) A.Kancleriui ir J.Miliauskui skyrė pinigines baudas ir nušalino juos nuo teisėjavimo LFF taurės bei Baltijos futbolo lygos rungtynėse.
Šaltinis: Futbolas.lt
0
A A

Trečiadienį Marijampolėje vykusiose Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalio atsakomosiose rungtynėse tarp „Sūduvos“ ir „Vėtros“ komandų dirbę teisėjas Audrius Kancleris ir inspektorius Justinas Miliauskas sulaukė bausmių.

Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) A.Kancleriui ir J.Miliauskui skyrė pinigines baudas ir nušalino juos nuo teisėjavimo LFF taurės bei Baltijos futbolo lygos rungtynėse.

„Marijampolėje vykusių LFF taurės rungtynių tarp „Sūduvos“ ir „Vėtros“ komandų metu, siekiant išaiškinti nugalėtoją rungtynes pratęsus ir pratęsimui pasibaigus, dėl informacijos stokos apie taurės rungtynių reglamentą komandos paliko aikštę, o dalis žiūrovų – ir stadioną. Įvyko neleistinas nesusipratimas, – sakė LFTA prezidentas Jonas Braga. – Išklausėme žaidusių komandų bei LFF atstovų, rungtynių teisėjo, inspektoriaus paaiškinimus ir remiantis LFTA drausmės kodeksu priėmėme atitinkamą sprendimą.“

LFTA sprendimu, rungtynių inspektorius Justinas Miliauskas ir teisėjas Audrius Kancleris baudžiami piniginėmis baudomis, jie taip pat nušalinami nuo LFF Taurės bei kitų Baltijos futbolo lygos rungtynių.“, – rašoma LFF išplatintame pranešime.

Nors piniginių baudų dydis nenurodomas, Futbolas.lt žiniomis A.Kancleriui skirta 200 litų, o J.Miliauskui – 100 litų baudos. Ir A.Kancleris, ir J.Miliauskas gaus atlyginimus už darbą skandalu pasibaigusiose rungtynėse.

Futbolas.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką