LFF taurės pusfinalio drama – „Sūduva“ per pratęsimą palaužė „Žalgirį“

LFF taurės pusfinalis buvo vertas finalo. Marijampolės ARVI arenoje antradienio vakarą „Sūduva“ tik per pratęsimą 4:2 palaužė Vilniaus „Žalgirį“ ir pateko į turnyro finalą. Pusfinalio rungtynės buvo pažymėtos dviem raudonomis kortelėmis, 11 metrų baudiniu ir Semiro Kerlos dubliu.
LFF rungtynės: Marijampolės „Sūduva“ - Vilniaus „Žalgiris“
LFF rungtynės: Marijampolės „Sūduva“ - Vilniaus „Žalgiris“ / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Jau penktąją rungtynių minutę Andro Švrljuga kėlė kamuolį į baudos aikštelę ir Semiras Kerla pakišo galvą ir nukreipė jį į vartus. „Sūduva“ išsiveržė į priekį 1:0.

Tačiau Marijampolės ekipa ilgai džiaugtis pranašumu negalėjo. Po penkių minučių rezultatą išlygino Tomislavas Kišas, kuris pasiuntė kamuolį į vartus po to, kai kamuolį po Liviu Antalio smūgio prieš save atmušė „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas.

Lygybė ilgai ir vėl netruko. Paulius Golubickas buvo pargriautas baudos aikštelėje ir Gediminas Mažeika paskyrė 11 metrų baudinį į „Žalgirio“ vartus. Jį realizavo Mihretas Topčagičius.

Sužaidus vos 20 minučių aikštę buvo priverstas palikti A.Švrljuga, kuris patyrė traumą susidūrimo metu. Jį pakeitė Michaelis Blauensteineris.

74 minutę Vilniaus „Žalgiris“ dar kartą išlygino rezultatą, kai Liviu Antalis pasižymėjo smūgiu galva.

Po minutės už galvos griebėsi „Žalgirio“ gerbėjai, nes Saulius Mikoliūnas užsidirbo antrą geltoną kortelę ir paliko aikštę. Žalgirietis rėžėsi į Aleksandrą Živanovičių.

80 minutę aikštę paliko traumą patyręs L.Antalis. Jį pakeitė Domantas Šimkus.

Sužaidus 90 minučių, rezultatas buvo lygus 2:2 ir komandos žaidė pratęsimą. Pirmo pratęsimo metu dvi geltonas korteles susirinko A.Živanovičius, kuris buvo priverstas palikti aikštę. Tai reiškė, kad komandų jėgos išsilygino – abi turėjo po 10 žaidėjų aikštėje.

113 minutę pergalingą „Sūduvai“ įvartį po kampinio įmušė S.Kerla.

Per pridėtą pratęsimo laiką dar vieną įvartį pridėjo M.Blauensteineris. Šio įvarčio metu kilo žiežirbos tarp P.Golubicko ir Josipo Tadičiaus, kuris kaltino komandos draugą pagailėjus perdavimo.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./LFF rungtynės: Marijampolės „Sūduva“ - Vilniaus „Žalgiris“

Kitame LFF taurės pusfinalyje susitiks Gargždų FK „Banga“ su FK „Palangos“ komanda.

Vilniaus „Žalgiris“ gynė pernai iškovotą trofėjų.

Marijampolės futbolininkai LFF taurę yra iškovoję 2006 ir 2009 metais, o 1976, 2002 ir 2016 m. pasiekė finalą, bet jame pralaimėjo.

Didysis LFF taurės finalas bus žaidžiamas rugsėjo 29 d. Utenoje.