Publikuota: 2018 rugsėjo 15d. 14:58

LFF taurės pusfinalyje Vilniaus „Žalgiris“ nukovė bendravardį iš Kauno

LFF taurės pusfinalis : „Kauno Žalgiris“ prieš Vilniaus „Žalgirį“
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr. / LFF taurės pusfinalis : „Kauno Žalgiris“ prieš Vilniaus „Žalgirį“

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinalyje Vilniaus „Žalgiris“ rezultatu 3:0 nukovė namuose žaidusį „Kauno Žalgirį“.

Prie visų trijų vilniečių įvarčių prisidėjo Liviu Antalis.

11-ą minutę jis pats išvedė svečius į priekį, o 33-ią minutę atliko perdavimą Tomašui Malecui, kuris rezultatą padidino.

Trečią įvartį 62-ą mačo minutę smūgiu galva taip pat pelnė L.Antalis.

Finale „Žalgiris“ susikaus su Alytaus „Dainavos“ ir Kauno „Stumbro“ poros nugalėtoju.

Rungtynes energingai pradėję kauniečiai jau pačioje jų pradžioje sukėlė įtampą prie Armanto Vitkausko ginamų vartų, bet Linas Pilibaitis po perdavimo nuo kampinio gairelės galva smūgiavo kiek per silpnai.

Netrukus pavojingai į „Žalgirio“ vartus smūgiavo Kauno ekipos puolėjas Joao Figueiredo, bet tuoj pat grėsmingu smūgiu atsakė ir L.Antalis.

Nors pirmasis rezultatyviausio žalgiriečio smūgis tikslo nepasiekė, bet jau po kelių minučių L.Antalis triumfavo.

11-ą min. Marko Tomičius iš aikštės gilumos atliko tikslų perdavimą atakos smaigalyje buvusiam L.Antaliui. Pastarasis lengvai atsikratė Igno Deduros globos ir be didesnių problemų sušaudė Deivido Mikelionio ginamus vartus.

Įpusėjus kėliniui žaidimas aprimo. Kauniečiai atsitraukė į savo aikštės pusę, žalgiriečiai ilgiau žaidė su kamuoliu.

Arūno Kisieliaus nuotr./„Kauno Žalgiris“ – „Žalgiris“

Keliolikos minučių pauzę išlaikę žalgiriečiai 30 min. surengė puikią ataką ir padidino persvarą. Šį kartą L.Antalis baudos aikštelėje pasidalino kamuoliu su T.Malecu, o pastarasis užtikrintai nukreipė jį į vartus.

Praleisti įvarčiai išmušė iš vėžių kauniečius. Antro kėlinio pradžioje „Kauno Žalgirio“ vyriausias treneris Mindaugas Čepas vietoje gynėjo Igno Deduros į kovą metė puolėją Roką Krušnauską, tačiau ir šis sprendimas nepadėjo kauniečiams susigrąžinti iniciatyvos.

53-ią min. L.Antalis pastebėjo į baudos aikštelę skriejantį Rolandą Baravyką, tačiau pastarasis D.Mikelionio neįveikė, o T.Šimkovičius iš kelių metrų šovė aukštai virš vartų.

Vis dėlto, antro kėlinio viduryje „Žalgiris“ savo tikslą pasiekė. T.Šimkovičius atliko tikslų perdavimą į baudos aikštelę, o L.Antalis šuolyje aplenkęs D.Mikelionį galva pelnė trečią įvartį.

Po šio epizodo abiejų komandų treneriai atliko kelis keitimus, o rungtynes pagyvino grubiai prieš žalgirietį Marquinhos prasižengęs „Kauno Žalgirio“ gynėjas Tomas Snapkauskas.

Baigiantis rungtynėms kauniečiai mėgino pelnyti garbės įvartį, o žalgiriečiai aštriai, tačiau nesėkmingai kontratakavo. Progų pasižymėti neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodę Marquinhos ir Louisas Ogana, kelis kartus sėkmės pritrūko ir S.Nyuiadziui.

Aktualu

JAV sprendimas trauktis iš svarbios sutarties: savalaikis ar dovana Rusijai?

Interviu Aktualu

Prof. Alvydas Nikžentaitis apie Lietuvos ir Baltarusijos santykius: jie įšaldyti

Kultūra

Muziejų ateitis: kaip reikia keistis, kad lankytojai čia užsuktų?

Verslas

Jaunieji verslininkai sėkmę atrado provincijoje: klientų ieškojo skambindami į namus

Gazas

Naujas degalų žymėjimas: ką daryti vietoj dyzelino įsipylus benzino?

J.Jankevičius sudrebino „Atsarginių“ laidą: be cenzūros apie Domantą, Joną ir karalių

Gyvenimas

10 mitų apie introvertus: ar tikrai jie uždari ir nekalbūs?

24sek

„Rockets“ tikina, kad muštynes Los Andžele išprovokavo spjūvis į veidą

15min recenzija Kultūra

Laurie Anderson pranašystės iš dingusio pasaulio

Sportas

Fiodoras Černychas mušė pergalingą įvartį į čempionato lyderių vartus

24sek

Kauną pasiekęs „Žalgirio“ naujokas tryško pasitikėjimu: „Esu labai arti NBA“

Vestuvių parodoje dizainerių modeliais tapo žinomos moterys: demonstravo vestuvines sukneles

A.Ivanauskas-Fara su žmona Rima vėl plastikos chirurgo rankose: atskleidė, kokias operacijas darysis

Pasaulis kišenėje

Naujas gidas po Užupį: kur atrasti kūrybiškumą, kuris keičia pasaulį

Maistas

Renata Ničajienė pristatė naują knygą: pasakiško obuolių torto receptas ir įspūdžiai iš renginio

Sportas

Nervų karas A lygoje: „Sūduva“ laimėjo, „Žalgiris“ barstė taškus

Lotynų Amerikos superžvaigždės Marco Anthony vila Floridoje – kaip iš muilo operos apie turtuolius

Gyvenimas

Plastikos chirurgas R.Vaičiūnas: yra raukšlių, prieš kurias bejėgis net botoksas

Aktualu

Kone 3 prom. įpūtęs vyras įkando mamai į ranką ir atsidūrė areštinėje

Aktualu

Maskva: pasitraukimas iš branduolinių ginklų sutarties – „pavojingas žingsnis“ JAV

Tragiška avarija Vilniaus rajone: susidūrus dviem automobiliams žuvo žmogus

A.Rimiškis po 7 metų pertraukos pristato naują dainą: „Mano didžiausia vertintoja – dukra Lėja“