LFF taurės pusfinalyje Vilniaus „Žalgiris“ nukovė bendravardį iš Kauno

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinalyje Vilniaus „Žalgiris“ rezultatu 3:0 nukovė namuose žaidusį „Kauno Žalgirį“.
LFF taurės pusfinalis : „Kauno Žalgiris“ prieš Vilniaus „Žalgirį“
LFF taurės pusfinalis : „Kauno Žalgiris“ prieš Vilniaus „Žalgirį“ / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Prie visų trijų vilniečių įvarčių prisidėjo Liviu Antalis.

11-ą minutę jis pats išvedė svečius į priekį, o 33-ią minutę atliko perdavimą Tomašui Malecui, kuris rezultatą padidino.

Trečią įvartį 62-ą mačo minutę smūgiu galva taip pat pelnė L.Antalis.

Finale „Žalgiris“ susikaus su Alytaus „Dainavos“ ir Kauno „Stumbro“ poros nugalėtoju.

Rungtynes energingai pradėję kauniečiai jau pačioje jų pradžioje sukėlė įtampą prie Armanto Vitkausko ginamų vartų, bet Linas Pilibaitis po perdavimo nuo kampinio gairelės galva smūgiavo kiek per silpnai.

Netrukus pavojingai į „Žalgirio“ vartus smūgiavo Kauno ekipos puolėjas Joao Figueiredo, bet tuoj pat grėsmingu smūgiu atsakė ir L.Antalis.

Nors pirmasis rezultatyviausio žalgiriečio smūgis tikslo nepasiekė, bet jau po kelių minučių L.Antalis triumfavo.

11-ą min. Marko Tomičius iš aikštės gilumos atliko tikslų perdavimą atakos smaigalyje buvusiam L.Antaliui. Pastarasis lengvai atsikratė Igno Deduros globos ir be didesnių problemų sušaudė Deivido Mikelionio ginamus vartus.

Įpusėjus kėliniui žaidimas aprimo. Kauniečiai atsitraukė į savo aikštės pusę, žalgiriečiai ilgiau žaidė su kamuoliu.

Arūno Kisieliaus nuotr./„Kauno Žalgiris“ – „Žalgiris“

Keliolikos minučių pauzę išlaikę žalgiriečiai 30 min. surengė puikią ataką ir padidino persvarą. Šį kartą L.Antalis baudos aikštelėje pasidalino kamuoliu su T.Malecu, o pastarasis užtikrintai nukreipė jį į vartus.

Praleisti įvarčiai išmušė iš vėžių kauniečius. Antro kėlinio pradžioje „Kauno Žalgirio“ vyriausias treneris Mindaugas Čepas vietoje gynėjo Igno Deduros į kovą metė puolėją Roką Krušnauską, tačiau ir šis sprendimas nepadėjo kauniečiams susigrąžinti iniciatyvos.

53-ią min. L.Antalis pastebėjo į baudos aikštelę skriejantį Rolandą Baravyką, tačiau pastarasis D.Mikelionio neįveikė, o T.Šimkovičius iš kelių metrų šovė aukštai virš vartų.

Vis dėlto, antro kėlinio viduryje „Žalgiris“ savo tikslą pasiekė. T.Šimkovičius atliko tikslų perdavimą į baudos aikštelę, o L.Antalis šuolyje aplenkęs D.Mikelionį galva pelnė trečią įvartį.

Po šio epizodo abiejų komandų treneriai atliko kelis keitimus, o rungtynes pagyvino grubiai prieš žalgirietį Marquinhos prasižengęs „Kauno Žalgirio“ gynėjas Tomas Snapkauskas.

Baigiantis rungtynėms kauniečiai mėgino pelnyti garbės įvartį, o žalgiriečiai aštriai, tačiau nesėkmingai kontratakavo. Progų pasižymėti neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodę Marquinhos ir Louisas Ogana, kelis kartus sėkmės pritrūko ir S.Nyuiadziui.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?