LFF taurės turnyre paaiškėjo likusieji penki aštuntfinalio dalyviai

Trečiadienį sužaistos likusios penkerios Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro IV etapo rungtynės, po kurių vietas aštuntfinalyje užsitikrino Klaipėdos „Atlantas“, „Mažeikiai“, Vilniaus REO, Kėdainių „Nevėžis“ bei Vilniaus „Polonija“.
Futbolo kamuolys
Futbolo kamuolys / A.Burbos nuotr.
Temos: 1 LFF taurė

Atkakliausiai vyko rungtynės Mažeikiuose, kur vietos „Mažeikių“ klubas tik po pratęsimo 3:1 (1:1, 1:1) nugalėjo kitą A lygos dalyvę – Alytaus „Dainavos“ vienuolikę.

Pergalę trečiadienį iškovojo ir kitas A lygoje rungtyniaujantis klubas – Klaipėdos „Atlantas“ svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškino „Trakų“ ekipą.

Likusių trečiadienį vykusių IV etapo rungtynių rezultatai:

Jonavos „Lietava“ (I lyga) – Vilniaus REO (I)                  0:1 (0:0)
Šilutės „Šilutė“ (I) – Kėdainių „Nevėžis“ (I)                   0:1 (0:0)
Vilniaus „Bekentas“
Vilniaus „Polonia“ (abi II, Pietų zona) 0:2 (0:0)

Antradienį pergales IV etape iškovojo ir į turnyro aštuntfinalį pateko Sekmadienio futbolo lygoje (SFL) žaidžianti Klaipėdos „Jambo“ vienuolikė, Kauno FBK „Kaunas“ bei Kėdainių „Lifosa“.

IV etapo nugalėtojų LFF taurės turnyro aštuntfinalyje laukia aštuonios A lygos komandos – čempionas bei taurės savininkas Panevėžio „Ekranas“, Marijampolės „Sūduva“, Vilniaus „Žalgiris“, Tauragės „Tauras“, Šiaulių „Šiauliai“, Gargždų „Banga“, Pakruojo „Kruoja“ ir Klaipėdos „Klaipėda“.

2011–2012 metų sezono LFF taurės turnyrą pradėjo 65 klubai, iš jų 21 – A lygos ir LFF I lygos – į varžybas įsijungė vėlesniuose etapuose.