LFF treneriai ir legendos davė futbolo pamokų žurnalistams

Pirmadienio vakarą buvo sužaistos tradicinės rungtynės tarp LFF bei Lietuvos žurnalistų sporto klubo „Press’as“ komandų, skirtos pažymėti spaudos atgavimo dienai.

Įdomu tai, kad rungtynės pirmą kartą buvo žaidžiamos Kauno Dariaus ir Girėno stadione. Rungtynėse netrūko intrigos, įvarčių ir emocijų, o dvikovą po atkaklios kovos 6:4 (0:1) laimėjo Lietuvos futbolo federacijos komanda.

LFF komandai atstovavo Lietuvos nacionalinių rinktinių treneriai, federacijos administracijos darbuotojai, tad aikštėje žaidė ir Edgaras Jankauskas, Tomas Ražanauskas bei Andrius Velička, taip pat Kaune ant vejos žengė ir buvęs rinktinės futbolininkas Deividas Šemberas.

Elvio Žaldario/LFF.lt nuotr./Deividas Šemberas

Tuo tarpu „Press’o“ komandoje įvyko skambus debiutas – geltonus žurnalistų komandos marškinėlius apsivilko ir ilgametis Lietuvos rinktinės futbolininkas, daugiausiai rungtynių su rinktinės marškinėliais sužaidęs Saulius Mikoliūnas.

Elvio Žaldario/LFF.lt nuotr./Saulius Mikoliūnas

Praėjusiais metais karjerą pabaigęs S. Mikoliūnas nuo šio sezono darbuojasi „TOPsport A lygos“ apžvalgininku, jį eteryje galima išvysti prieš kiekvienas centrines „TOPsport A lygos“ rungtynes sekmadieniais.

Pats susitikimas klostėsi permainingai – „Press’o“ komanda pirmame kėlinyje pirma įmušė įvartį ir išsiveržė į priekį, tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje apsivertė.

Elvio Žaldario/LFF.lt nuotr./Tomas Ražanauskas

LFF komanda per pirmas dešimt antro kėlinio minučių įmušė net keturis įvarčius ir pirmavo 4:1. Žiniasklaidos atstovų komandai kelis sykius dar pavyko priartėti, tačiau pergalingo pranašumo federacijos komanda neišleido, o mačo pabaigoje įtvirtino pergalę šeštuoju įvarčiu.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti