Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 30d. 14:10 , Atnaujinta: 2018 lapkričio 30d. 14:44

LFF uždarymo šventė – be žiniasklaidos, bet su kruvinu snukiadaužiu ir greitąja

LFF šventė baigėsi kruvinu susirėmimu
15min koliažas / LFF šventė baigėsi kruvinu susirėmimu

Vakarų fronte nieko naujo. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) naujajai vadovybei užteko vos kelių savaičių, jog parodytų tikrąjį savo veidą. Federacijoje, kurios struktūrose ir užkulisiuose nuolat šmėžuoja nusikalstamo pasaulio šulai, santykių aiškinimasis kumščiais ir atsitvėrimas nuo žiniasklaidos – normali praktika. Bent jau taip atrodo įvertinus įvykius, kurie dėjosi ketvirtadienio vakarą per Kėdainiuose surengtą LFF uždarymo šventę.

Šį renginį LFF vadovai slėpė po devyniais užraktais – žiniasklaida į renginį nebuvo pakviesta. Jei būtų buvę priešingai, galbūt būtų pavykę išvengti to, kas praėjus dienai federacijos viršūnėles verčia raudonuoti iš gėdos.

Vakarėliui įsisiūbavus, alkoholis liejosi laisvai, tad galiausiai neišvengta ir kruvino incidento.

15min šaltinių žiniomis, įkaušęs Kėdainių „Nevėžio“ klubo direktorius Saulius Skibiniauskas ne juokais susikibo su Gargždų „Bangos“ atstovu.

Elijaus Kniežausko/LFF nuotr./Saulius Skibiniauskas
Elijaus Kniežausko/LFF nuotr./Saulius Skibiniauskas

Netrukus žodinė vyrų dvikova perėjo į aiškinimąsi kumščiais. Keletą smūgių praleidęs S.Skibiniauskas pasruvo kraujais, tad renginio organizatoriams teko kviesti greitąją.

Bet ir tuo incidentas nesibaigė. Įsikarščiavęs gargždiškis dar kartą puolė „Nevėžio“ vadovą jau šiam būnant medikų globoje.

Apie šį įvykį pranešta nebuvo iki tol, kol penktadienio popietę 15min nesusisiekė su LFF naujuoju generaliniu sekretoriumi Edgaru Stankevičiumi.

Vos tik paprašius pakomentuoti įvykusį incidentą, LFF išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog smerkia tokį šventės dalyvių poelgį.

„Pats apie šį incidentą sužinojau prieš gerą valandą ar pusantros, – situaciją 15min komentavo E.Stankevičius, nors LFF išplatintose šventės nuotraukose akivaizdžiai matyti, kad jis dalyvavo Kėdainiuose vykusioje šventėje ir spaudė rankas laureatams. – Po oficialios dalies „Nevėžio“ ir „Bangos“ atstovai tarpusavyje susikipišavo. Komandos vadovas ir žaidėjas. Žmogus pasruvo kraujais, buvo atvykusi greitoji. Patys aiškinamės aplinkybes. Manau, kad bus kreiptasi į teisėsaugą, bus pareiškimas. Tuomet turėsime pilną informaciją.“

Jis patvirtino 15min turimą informaciją, kad vienas iš incidento dalyvių – S.Skibiniauskas. Gargždų atstovo pavardės E.Stankevičius negalėjo pasakyti.

LFF nuotr./E.Stankevičius (pirmas iš kairės) šventės metu
LFF nuotr./E.Stankevičius (pirmas iš kairės) šventės metu

Paklaustas, kaip vertina tokį incidentą, E.Stankevičius tik gūžčiojo pečiais.

„Man tiesiog gaila įdirbio, kurį LFF padarė organizuodama šią šventę. Kai mūsų bendruomenės nariai taip elgiasi, kyla klausimas, ar išvis toks renginys tada reikalingas“, – kalbėjo E.Stankevičius.

Paprašytas pasidalinti nuomone, kodėl į LFF apdovanojimų šventę nebuvo pakviesti žiniasklaidos atstovai, generalinis sekretorius irgi tiesaus atsakymo neturėjo.

„Sutinku, kad šis tiek mano, tiek bendrai organizacijos sprendimas buvo blogas. Nusprendėme, kad pranešimą ir nuotraukas platinsime patys. Pagalvojome, kad šešių valandų renginys media atstovams būtų nelabai įdomus. Planuojame pakviesti žiniasklaidą pavasarį, kai apdovanosime geriausius metų futbolininkus. Beje, į šį renginį nekvietėme ir rėmėjų bei partnerių, tai buvo tik futbolo bendruomenei skirta šventė. Bet tai buvo blogas sprendimas“, – kalbėjo E.Stankevičius.

S.Skibiniauskas į 15min skambučius penktadienį neatsakinėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:21
06:02
33:22

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką