Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 24d. 14:35

LFF Vykdomasis komitetas palaiko prezidentą ir reiškia pasipiktinimą dėl šmeižto

Julius Kvedaras ir Edvinas Eimontas
V.Knyzelio/LFF.lt nuotr. / Julius Kvedaras ir Edvinas Eimontas

Pirmadienį Kaune vykusiame Lietuvos Futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdyje paskirti nauji LFF viceprezidentai ir pirmasis viceprezidentas. Vykdomojo komiteto nariai taip pat išreiškė savo palaikymą LFF prezidentui ir pasipiktinimą dėl jiems daromo neteisėto spaudimo ir skleidžiamo šmeižto.

LFF Vykdomasis komitetas paskyrė naujus viceprezidentus ir iš jų išrinko pirmąjį viceprezidentą.  Atsižvelgus į FIFA rekomendacijas, viceprezidentai paskirti iš LFF VK narių – po du iš apskričių ir šakinių asociacijų.

Viceprezidento pareigas jau ėjo Romanas Levinskas (Kauno apskrities futbolo federacija). Naujais viceprezidentais po balsavimo išrinkti Jonas Braga (Lietuvos futbolo teisėjų asociacija), Vidmantas Butkevičius (Salės futbolo asociacija) ir Romas Kukis (Marijampolės apskrities futbolo federacija).

LFF pirmuoju viceprezidentu paskirtas V.Butkevičius. Pagal LFF nuostatus, pirmasis viceprezidentas eina LFF prezidento pareigas tais atvejais, kai LFF prezidentas negali eiti savo pareigų.

Palaikymas LFF prezidentui

Prieš posėdį LFF Vykdomąjį komitetą pasiekė Kauno apygardos teismo nutartis, kuria panaikintas Kauno miesto apylinkės teismo sprendimas laikinai nušalinti nuo pareigų LFF prezidentą Julių Kvedarą.
 
LFF VK nariai išreiškė savo palaikymą LFF prezidentui, o taip pat – pasipiktinimą dėl viešojoje erdvėje skleidžiamo šmeižto LFF ir jos narių atžvilgiu. Ne vienas LFF VK narys atskleidė, jog jiems bandytas daryti spaudimas neatvykti į šios dienos VK posėdį. 

LFF VK nariai pabrėžė, kad kiekvienas iš jų yra išrinktas demokratiškuose ir LFF nuostatus atitinkančiuose rinkimuose, o į skleidžiamą dezinformaciją nuo šiol bus reaguojama teisiniais būdais.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką