Lietuvių klubai pergalėmis pradėjo Europos lygos futbolo turnyro grupių varžybas

Ketvirtadienį prasidėjo 2010–2011 metų sezono antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne futbolo turnyro – Europos lygos – grupių varžybos, kuriose dvylikoje grupių kovas pradėjo 48 klubai.
Visą susitikimą žaidęs D.Šemberas pirmajame kėlinyje (32 min.) buvo įspėtas.
Visą susitikimą žaidęs D.Šemberas pirmajame kėlinyje (32 min.) buvo įspėtas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pergalėmis turnyrą pradėjo abu klubai su lietuviais – Deivido Česnauskio Salonikų „Aris“ (Graikija) ir Deivido Šembero Maskvos CSKA (Rusija).

„Aris“ futbolininkai pirmose B grupės rungtynėse namuose 1:0 (0:0) įveikė Europos lygos taurės savininkę Madrido „Atletico“ (Ispanija) komandą. D.Česnauskis buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštėje nepasirodė, o pergalingo įvarčio autorius – Javieras Javito (59 min.).

Kitose B grupės rungtynėse Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija) vienuolikė savo aikštėje net 4:0 (2:0) sutriuškino Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija) ekipą.

Įtikinama pergale F grupės turnyrą pradėjęs CSKA klubas išvykoje 3:0 (1:0) nugalėjo Lozanos „Sport“ (Šveicarija) futbolininkus. Visą susitikimą žaidęs lietuvis pirmame kėlinyje (32 min.) buvo įspėtas.

Du įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmušė Vagneris Love (22 min. ir 80 min. 11 m baudiniu), vieną – Sergejus Ignaševičius (68 min.).

Kitose F grupės rungtynėse Čekijoje vietos Prahos „Sparta“ 3:2 (1:1) įveikė „Palermo“ (Italija) komandą.