Lietuvos 17-mečiai futbolininkai metė iššūkį anglų bendraamžiams

Sakartvele startavo UEFA Europos vaikinų U-17 čempionato atrankos turnyras. Pirmose rungtynėse lietuviai sužaidė rungtynes su Anglijos bendraamžiais rezultatu 1:3, praneša Lietuvos futbolo federacija.
Lietuvos 17-mečių vaikinų futbolo rinktinė.
Lietuvos 17-mečių vaikinų futbolo rinktinė. / LFF nuotr.

Trečiosios grupės turnyre varžosi Anglijos, Izraelio, Sakartvelo ir Lietuvos vaikinų rinktinės.

Roberto Kilino treniruojami lietuviai antradienį Tbilisyje metė iššūkį Anglijos rinktinei. Susitikimo pradžioje Ernestas Janušas Zdanovičius atliko smūgį šalia varžovų vartų.

Vėliau žaidybinę iniciatyvą turėjo anglai, vertę darbuotis lietuvių gynėjus ir vartininką Jorį Aliukonį, atrėmusį keletą smūgių.

Varžovams pralaužti lietuvių gynybą pavyko 17 minutę, kuomet įvartį pelnė Michaelis Goldingas. Anglijos rinktinės kapitonas persvarą padvigubino 51 minutę.

Lietuvos rinktinė įmušė įvartį 80-ąją minutę, Mantui Malatokui suklaidinus Anglijos rinktinės gynėjus ir taikliai smūgiavus į anglų vartus.

Po minutės anglams pavyko vėl atstatyti dviejų įvarčių pranašumą.

Penktadienį lietuviai žais rungtynes prieš Izraelio bendraamžius. Susitikimas nuo 14 valandos vyks Tbilisyje.

Rungtynių statistika: Anglija – Lietuva 3:1 (1:0)

Tbilisio marių techninio centro stadionas, teisėjas – Adamas Ladebackas (Švedija)

Įvarčiai: 17 ir 51 min. Michael Golding, 81 min. Ethan Nwaneri (Anglija); 80 min. Mantas Malatokas.

Įspėti: 53 min. Kiano Dyer, 87 min. Jamaldeen Jimoh (Anglija); 63 min. Nojus Vytis Audinis (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Joris Aliukonis, Augustas Tamaševičius, Nojus Vytis Audinis, Motiejus Šapola, Regnar Krot (70 min. Adrians Karpovs), Mantas Monkelis, Ąžuolas Indriulis (88 min. Brooklyn Leipus), Mantas Malatokas, Nikita Pavlovskij (59 min. Emilijus Jermolajev), Jonas Usavičius (70 min. Patrikas Pranckus), Ernestas Januš Zdanovič (46 min. Matas Latvys). Atsargoje: Ernestas Lysionok, Karolis Šutovičius, Lukas Jonaitis, Ugnius Avizovas.