Lietuvos futbolininkės iškovojo pirmąjį tašką Tautų lygoje

Lietuvos moterų futbolo rinktinė Vilniuje sužaidė 0:0 su Sakartvelo futbolininkėmis.

Lietuvos futbolininkės lieka be įvarčių Tautų lygos grupėje, bet iškovojo pirmąjį tašką.

Rūko apgaubtame LFF stadione Vilniuje lietuvės kovingai sužaidė su Sakartvelo komanda, kuri Tautų lygos C diviziono 2-ojoje grupėje pelnė antrą tašką.

Pirmąsias dvejas grupės rungtynes vienodu rezultatu – 0:2 – Liuksemburgui ir Turkijai pralaimėjusios mūsų šalie futbolininkės lieka ketvirtos.

Šaltą penktadienio vakarą vokiečio Danielio Wimmerio treniruojamos lietuvės sužaidė geriausią savo mačą Tautų lygos 2-oje grupėje ir turėjo galimybių pasiekti pirmą pergalę.

Pirmajame kėlinyje realesnę progą sukūrė Sakartvelas, bet antrajame pavojingų atakų surengė ir šeimininkės.

Iškart po pertraukos lietuvės sujudo, kai Sakartvelo futbolininkė vos neįsimušė įvarčio – po lietuvių kampinio svečių žaidėja sukirto kamuolį į skersinį.

Paskui Sakartvelas turėjo progų ir prie lietuvių vartų, bet ir šeimininkių puolėja Rimantė Jonušaitė iš „AC Milan“ klubo turėjo bent porą galimybių pasižymėti.

Šiuo maču baigėsi pirmasis ratas grupėje.