2012 08 12 /18:03

Lietuvos futbolo čempionate intrigos teks palaukti: „Žalgiris“ vėl neįmušė „Ekranui“ – 0:0

Vilniaus miesto futbolo draugijai „Žalgiriui“ nepavyko grąžinti intrigos A lygos viršūnėje. Pirmą kartą vadovaujamas naujojo trenerio lenko Mareko Zubo „Žalgiris“ vėl nesugebėjo įmušti Panevėžio „Ekranui“ – 0:0.
Rungtynių akimirka / sportoakimirka.lt nuotr.

Nepaisant „sauso“ rezultato, progų pasižymėti turėjo ir vieni, ir kiti. Pirmajame kėlinyje iniciatyvą turėjęs „Ekranas“ pataikė į skersinį, bet „Žalgiris“ atsakė dviem smūgiais į virpstą ir varžovų vartų spaudimu mačo pabaigoje.

Lygiosios išsaugojo 8 taškų atstumą tarp A lygos lyderių: „Ekranas“ po 23 rungtynių yra surinkęs 56 taškus, o VMFD „Žalgiris“ – 48-is.

Tai buvo jau ketvirtosios Lietuvos futbolo lyderių rungtynės šiame sezone ir trečiosios, pasibaigusios be įvarčių. Vienintelį įvartį per pagrindinį rungtynių laiką dar balandį įmušė „Ekrane“ jau nežaidžiantis Mantas Savėnas, o Panevėžio klubas tada laimėjo 1:0.

„Žalgirio“ klubas „Ekraną“ šiemet yra įveikęs tik po 11 metrų baudinių serijos, kai iškovojo LFF taurę.

Švieslentė
Rugpjūčio 12 d., Panevėžio „Aukštaitijos“ stadionas.
10. Atlantas 23 3 4 16 -44 13

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius